Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#762928 TrendMan Előzmény: #762925

:-DDD

Az ellenállás csúszott le, mert nem ment át egyből a 430-on.

Erre próbáltam célozni, a régi vicc jutott eszembe.

Valaki eltöri a kezét, de a lábán van kötés.

- Hogyhogy a lábadon van a kötés, ha a kezed törted el?

- Lecsúszott!

Így ment ez a bohém kilencvenes években.

Re: nincs cím

#762925 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #762897

Bakker, valószínűleg ma valahogy tompább lehetek még a megszokottnál is de mi a f..m csúszott le? :-) Amúgy ha nem bír az ellenállással akkor sincs aggodalomra semmi ok(természetesen), hiszen egy igazán rutinos Telekomos akár 10 évig is elül a sarokban, sikerélmény és akár kaja nélkül is! Utóbbira úgysem lenne pénze! :-)

Re: nincs cím

#762891 TrendMan Előzmény: #762889

Már megijedtem, hogy megszakadt a konverzáció.

...

Holnap lehet, hogy lesz egy kis bizonytalankodás 433-435 között.

Re: nincs cím

#762889 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #762877

Ja! Már értem! Hogy Te milyen furmányos vagy! (franc sem gondolta volna:-) Ismét csak azt tudom írni, mint tegnap:

"Számomra az a legfontosabb hogy Christopher Mattheisen úr 2019-ig vezérigazgató marad! Isten adjon neki sok erőt és egészséget a munkájához!"

Mekkora seggnyaló pondró vagyok! De megérte! :-)

Re: nincs cím

#762852 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #762844

Elnézést, hogy belepofázok, de ki az a Vass úr? és jó nekünk az ha marad? Amennyiben jó nekünk akkor természetesen én is örülök ennek a remek hírnek :-)