Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#751314 rbbj11 Előzmény: #751186

Nem hàt! Mivel még mindig regelni kéne hozzá és épp elég helyen vagyok màr regelve! Mieért nem tudtad pl picasara felrakni?!

Re: nincs cím

#751186 KawaBazsy Előzmény: #750781

Elküldtem még egyszer az invitálást, de most sem nézted meg egyiket sem..

A Yoga Tab, amit hercegtől vettem naggyon jó cucc. Viszonylag nagy a kijelzője (10"), full HD, s többféleképpen tartható-forgatható a kihajtható láb miatt. S a beépített hangrendszer szuper jól szól, meg is lepődtem rajta.. mondjuk ez a felsőbb kategória a tárgykörben, de ezzel sztem te is elégedett lennél..

Re: nincs cím

#750781 rbbj11 Előzmény: #750774

Nekem ugyan nem jott tavaly, persze nem tudom, hova kuldted tavaly

Ha ilyen dropboxos meghivo volt, meg spamben is landolhatott

Most nézem, h a tavalyi …

#750774 KawaBazsy

Most nézem, h a tavalyi képekre páran (Matgab, rrbj, Herceg, Keri) nem csatlakoztak rá, pedig elküldtem az invitálást..

Re: Keri bor

#750761 KawaBazsy Előzmény: #750759

Idén még Waszi sem állatkodott, szolidabb volt a party. Öregszünk.. :-)

Az alföldi bor, amit a kamrában találtam s Waszinak említettem, kiskunhalasi kékfrankos, s a Szőke pincészet Butélia fantázianevű, félédes, vörös terméke.. Megkostolom, hátha nem mérgez. :-) Bnő se tudja az eredetét, az üvegen 2008-as a dátum.

Keri bor

#750759 picirigo

A fél üveg (Bényei maradék---nem is értem :D) 2013-as Keri féle Blauburgert kicsit megszellőztetve iszogatom. Hááát, ez Kva jó gyerekek! Kell neki egy kis dekantálás! Nem csak úgy iszom mint TI, állatok módjára :D:D!

Re: nincs cím

#750475 KawaBazsy Előzmény: #750469

Az szokásos, h Csoki főleg aludt a buli alatt, mer a fürdéshez túl sok birs páleszt kellett lenyomnia? :-)

Sziasztok! Látom a forg…

#750469 kerikoma

Sziasztok!

Látom a forgatókönyv a szokásos módon alakult:-) A borokat szívesen küldtem, és remélem tényleg ízlettek. A tavaszi bórkóstolót lehet picirigónak kéne megszervezni, mert a mostaninál is telefonon leszólt, hogy ez a 2 hétvége közül melyik jó. Megbeszéltem a többi pincetulajjal, eldöntöttük és már össze is jött.

Szombaton gondoltam rátok és mérgembe (hogy nem lehetek köztetek), az új borokat lefejtettem, kicsit átvariáltam a pincét is és ittam az egészségetekre az Asszonnyal egyet:-)

Re: nincs cím

#750461 KawaBazsy Előzmény: #750440

Azt néztem, h te tkp csak derékig mentél be a vízbe.. Így nem is értem, miért találtad olyan hidegnek..?! :-)

Re: nincs cím

#750438 KawaBazsy Előzmény: #750435

Vmit telefonáltál többször is.. Bnő taktikus volt, kikapcsolta a készülékét korán, mert tudja, h ilyenkor Zámbó Jimmy dalokat énekelek neki. :-)

Küldj egy mailcímet.

Re: nincs cím

#750437 KawaBazsy Előzmény: #750434

Végignéztem/röhögtem az eddigi fürdéseket, a 2012-es az fetrengős a 4 fős csukafejessel.. :-)) Tavaly nem volt tóátúszás?

Re: nincs cím

#750435 joepappa Előzmény: #750434

gyerekek én még tegnap este nyolc kilenc fele beszéltem az asszonnyal telefonon? :) kicsit cikibe vagyok mert nem emlékszek rá. :) jó volt a buli na. :)