Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#750430 Csokigyáros Előzmény: #750427

Gyerekek én köszönöm, hogy eljöttetek... mondjuk hogy egyedül én ugrottam fejest a tóba, ezt nem felejtem el nektek... de segített a fél lityi birs (hála joepapa)... no meg azon is, hogy ilyen korán nyugovóra tértem... hanyadik Bénye Tali volt ez??? V. vagy VI.? no mégegyszer köszi Nektek! jövőre ugyanitt... persze komához mehetünk tavasszal ;)

Re: nincs cím

#750427 KawaBazsy Előzmény: #750425

Hátha összejön tavasszal Kerinél.. Vazz, azt csak most vettem észre, h Bende végig grimaszolt a fijúk mögött, amikor Rigó megtette a fogadalmát. Igen jót röhögtem.. :-) Minnyá osztom..

Re: nincs cím

#750425 Kissherceg Előzmény: #750424

jaja, bénye megint sponsored by Kerikoma :) Bazsynak is ízlettek a borok egy-két kanál porcukor után a cabernet is lecsúszott :D

örülök, hogy voltunk, tavasszal is tolni kéne majd. Jövőre úgyis van egy vízimadarunk... :)

Idén is cool volt a par…

#750424 KawaBazsy

Idén is cool volt a party! :-) Csokinak nagy köszönet ismét.

Fotókat lassan rakom fel, majd kérek priviben egy emilcímet joepappa-tól a jelszó miatt. Dropbox-on lesz.

Bende, sikerült felébredni, miután Waszit követted a klotyóban? :-)

Herci, lécci küld priviben egy bankszlaszámot, h utalhassak. Jövő7en majd felmék vmely nap a cuccért.

Re: ds

#750422 joepappa Előzmény: #750403

aztadurva ott ilyenek is történtek ? hazaértem épségben, köszi srácok remekül éreztem magam, és nagyon sok hasznos szakmai infót osztottunk meg egymással. :)külön köszönet Csokinak a helyért, és a meg nem jelent Kerikomának a borokért és pálinkákért.

Re: ds

#750395 KawaBazsy Előzmény: #750379

Bendeguz azt közölte, hogy ha pisztolyt nyomnának a fejéhez, rrbj-t dugná meg legszívesebben a csapatból. :-)

Re: ds

#750379 picirigo Előzmény: #750376

Az alföldről (és más rendes helyről :D) induló különítmény most ér az M0-ra! Kb 2 re ott lehetünk