Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#750116 Bendeguz Előzmény: #750096

nem jó ötlet, mert a tóhoz nem tudok kimenni, és ha tudnék is, Béla háza táján nem kezdenék privát hadműveletbe. egy vendég tudja hol a helye :)

a speckó igényeidet kérlek elégítsd ki magadnak, hozz friss bacont és paprikát, ha kell a rántottához. ha mind a 12 ember elkezdené leadni a gúrmé megrendeléseit, egész nap csak a megyét járnám hozzávalókért :)))))

a krumpli jó volna, 10 kg a becélzott mennyiség. Menni fog? Ha nem, akkor hozom a kemtréles gmo krumplit :DDDD

Re: nincs cím

#750114 Kissherceg Előzmény: #750088

amikor voltam, akkor legutóbb volt. Azért a gasztro részét ne gondolkodjuk túl az elmúlt évek alapján :) Lásd pl hal :D gyümi lé másnaposságra, hát nem tudom :) sztm 1-1 dolgot ami extra, mindenki hozzon. A nagyját meg vegye Ben mester

Re: nincs cím

#750096 rbbj11 Előzmény: #750090

nekem nehogy belerakjatok gombät!

Ha pöri ennyi idö, akkor hamarabb odaér bende, és rotyogtatja, mire odaérjünk, kész lesz, így nem vesztenénk idöt. Nos, jó ötlet? :P

Re: nincs cím

#750095 rbbj11 Előzmény: #750088

rántotta nekem is jó, de legyen hozzá hagyma, paprika, nem csak örölt, hanem friss is, és némi bacon is jó lenne

Házi mézes pálesz ha van vkinek, hozzon, mert vennék asszonynak :)

Re: nincs cím

#750094 rbbj11 Előzmény: #750081

mentes naturaqua víz, és gyüm.lé ha lesz, csak 100%-os, még jobb, ha préselt.

Kóla és egyéb méreg...

Re: nincs cím

#750092 rbbj11 Előzmény: #750072

én pörköltre szavaztam és kérek gyümit, zöldséget is

Krumplit tudok ingyen vinni, és biot csak mondjátok, mekkora méretü és mennyi kell.

Tudok bio tököt is vinni, ha akarja vki pucolgatni és jo tökkrémlevest fözni belöle

Re: nincs cím

#750090 Csokigyáros Előzmény: #750081

Bence.. átküldtem a listát... ez egy tárcsázás a fürdés után és borkóstoló előtt, éjszakai lepcsánka, és reggeli gombás tojás... a pöri 3-4 órát elvenne tőlünk... gyertek oda 14 órára.. 14.30.-kor elindulunk a tóhoz... aki bújt bújt, aki nem nem, de elindulunk... én az adagokat 8-9 főre számoltam...

Re: nincs cím

#750088 Bendeguz Előzmény: #750086

közben Csokitól megkaptam a listát, grillezés lesz belőle, meg reggelire rántotta. gondolom adta magát a tavalyin után :D

Herci, Lidl-be megyek, ott van Szentkirályi? Ha nincs, más is jó?

Re: nincs cím

#750081 Bendeguz Előzmény: #750079

Közben Csokival intézem fészen, ti már csak azt találjátok ki, hogy ásványvíz, kóla és egyéb dolgokat hozzak-e és mennyit.

Re: nincs cím

#750079 Bendeguz Előzmény: #750074

Ja, biztos, vagy rakatnak el nekem szombatig. Vagy elmegyek Sátoraljaújhelyre (Tent's bottom is new place) és veszek a Lidlben. Viszont én ma vagyok utoljára netközelben, szóval ha a következő órákban nem kapom meg a listát, akkor telefonon kell elérnetek.

Re: nincs cím

#750072 Bendeguz Előzmény: #749903

Le ne mondd már Rbbbj! :D

No én továbbra is jelzem, hogy elintézem a bevásárlást a pennyben, csak mondjátok mit és mennyit vigyek! Így legalább 1 órát spórol mindenki más. Én meg ráérek, jó kis falusi ebéd után :D

Ha ma kitaláljátok, akkor megvetetem a húst a rokonyokkal és nem kell a szombati áruminőség miatt aggódni

;)

Re: nincs cím

#750061 KawaBazsy Előzmény: #750024

Jut eszembe, Rigó, ha Waszi nem jön, te attól még ne mondd le, elmegyünk a többiekkel..