Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#749472 Waszeitung Előzmény: #749471

Remélem hogy nem,elvileg helyette pincelátogatás lesz! :D

Korai érkezőknek lenne célszerű a vásárlás,abban a körben benne vagy Te is,de nehogy nekiállj idő előtt tócsnit sütni a húsokból! :D

Re: nincs cím

#749471 Bendeguz Előzmény: #749467

Már nem tudom mi a felállás. Fornit biztos nem jön, viszont Joepappa meg Phiona jönnek, szóval lesz új hús a szendvicsben :DDDD

Ki vásárol és végül miben egyeztetek meg kaját illetőleg? Slambuc lesz?

Re: nincs cím

#749463 Bendeguz Előzmény: #749452

Rbbj, Herceg szerintem világosan leírta, hogy vele mész kocsival. Ne kavarj indokolatlanul.

Rigó, bekenlek punccsal és lenyalatom egy kóbor kutyával. Keri borait és páleszeit megkóstoljuk :D

Kawa: arra mentek, amerre akartok. Majd Matgabbal pacsiztok a bodrogi kompon :D

Re: nincs cím

#749459 picirigo Előzmény: #749412

Csak úgy puhatolózás szintjén kérdezem: mennyi szeszt kívánsz hozni?

Csak azért kérdezem, mert Keri is küldött egy "elhanyagolható" mennyiségű bort (6üveg), meg 3 üveg páleszt!

Csoki! Alvás hol lesz? …

#749454 picirigo

Csoki!

Alvás hol lesz? Megint nálad?

Azt el is felejtettem mondani, h Keri ajándék pálinkái és borai nálam vannak...csak aki puncsol nekem az kap belőle :)))

Re: nincs cím

#749444 joepappa Előzmény: #749431

ivás nem lenne ésszerűen megoldható, mert pest bénye viszonylatban ha a söfér is iszik(én) akkor gödöllénél alszunk. :)

Re: nincs cím

#749431 Sumér harcos Előzmény: #749425

erre azt hiszem volna kereslet,legalábbis a multat figyelembe véve,szerintem még az ivó-dohányzó kategoria jobban sikeres lehetne:)

Re: nincs cím

#749427 picirigo Előzmény: #749423

Bényén elmesélem nekik, miből maradtak ki! A haverok még mindig el vannak alélva :)))!

Re: nincs cím

#749425 joepappa Előzmény: #749418

szeretem magam vezetve megismerni a vidéket, ha valaki jönne jöhet, de nem ülök be máshoz. :) azt még elfelejtettem hozzátteni, hogy az autó dohányzó. :)

Re: nincs cím

#749423 kerikoma Előzmény: #749383

Elég sűrűek a hétvégéid cimbi. Borkóstoló hegyek? Vasárnap még hab a tortán, hogy egy másik jó barátom a falun átment, aztán megkeresett. Este nyolcig még pince parti volt, már nem kívántam a bort:-))

Re: nincs cím

#749418 KawaBazsy Előzmény: #749414

Nem érdemesebb beülnöd vkihez? Nem tom hogy áll a pesti különítmény..

Címre nem emlékszem, de azt tudom, h hogy kell Bényén menni. Ha ott vagy, akkor már nem veszel el. :-)

Re: nincs cím

#749415 joepappa Előzmény: #749414

valaki küldhetne privibe egy gps kordinátát hogy hova és mikorra. előre is köszönöm.

Re: nincs cím

#749414 joepappa Előzmény: #749393

pestről megyek fiat puntó van-el tehát két személyes (tisztára mint egy ferrari)valaki még befér, kalandvágyók előnyben az autó nem új, viszont beletettem már 260ezret :)

Re: nincs cím

#749412 joepappa Előzmény: #749383

pestről megyek, Kalocsán csak hétvégén vagyok ott van a gyümölcsös meg a lepárló, azért pakoltam be tegnap a kocsiba az ellátmányt. hogy ne kelljen lemennem most hétévégén, meg jövőre majd hazaköltözök csak addig még pesten halálra keresem magam :) épül lent a saját gyáram csak még lóvé kell hozzá de jövőre feladom a fővárost. :)

Re: nincs cím

#749393 rbbj11 Előzmény: #749392

ok, köszi. Bp-röl megyek tovább, így nekem az kiesik. De legalább a többi érdeklödö is látja.

Többiek?