Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#749391 KawaBazsy Előzmény: #749380

Véremben van a takarékoskodás, az eco lámpának égni kell! :-) A zergebaszó utakon meg pont hogy nem 90-el megyek.. Autópályát akkor használom, ha messzire kell menni (500+ km), vagy számít az idő..

Re: nincs cím

#749385 rbbj11 Előzmény: #749372

most h. kibövült a létszám, tényleg szeretném tudni, hogy most saját autóval kell menjek és még vinnem is kell vkit vagy beülhetek kherceghez?

Tegyen már vki fel egy auto-utas listát és hogy hol hány hely van még és honnan?

Re: nincs cím

#749384 Waszeitung Előzmény: #749381

Bendeguz is megmondta hogy az ország legnagyobb tőzsdegurui ne szórakozzanak aprópénzzel....bár nem tudom kiről beszél! :DD

Küldtem privüzit,majd két tréfáskodás között nézzél rája! :DD

Re: nincs cím

#749381 picirigo Előzmény: #749378

Ne szarakodjunk Bazsy! A plusz költség fejenként 2000,azt meg úgy isWaszi fizeti :))))!

Re: nincs cím

#749380 Waszeitung Előzmény: #749378

40km -el több ha pályán megyünk,és az általad 120 kontra 90 es tempó összehasonlításának akkor van értelme ha egyenletesen megyünk mindkét módon....viszont autópályán lehet folyamatosan haladni /ha véletlen ECO mód fölé megyünk azt a pár liter benyát állom én,ha ennyire takarékoskodni szeretnél :D /Viiszont ha nem pályán megyünk akkor mindenféle zergebaszta falun át kell haladni,kerülgetni az éppen kocsmába jövő vagy menni biciklistát,a vasárnapi boltbezárás miatt bevásárolni készülő kiscsaládot és élvezni azt hogy mindenki akkor fog előttünk töketlenkedni! :D

Re: nincs cím

#749378 KawaBazsy Előzmény: #749372

Szarakodik a csecsem. Semmi értelme 80 kilométerrel többet autózni a dögunalmas pályán, matrica felárral. A fél óra időnyereség 130-as autópálya tempó,s 90-es országúti esetén érvényes. Csak éppen 120-ig megy eco üzemmódban a kocsi, úgyhogy annál gyorsabban nem megyek, a határban viszont nem feltétlenül ügyelek a 90-re. S legalább látni való is van. Amúgy meg nehogy már egy outsider döntse el, merre megyek.. :-)

Re: nincs cím

#749372 Bendeguz Előzmény: #749358

ne szarakodjatok ezeken a szamárösvényeken, 3000 Ft az ország legnagyobb tőzsdeguruinak ne legyen már probléma...

Csokibácsi, mikorra érjek oda? Én leszek az első, de ha nem kell sietni, akkor megebédelek még a rokonságnál, aztán indulok csak.

Kaját ki vásárol be? Herceg mostanában csak zabálós képeket teszf el fészre, szóval én megbíznék az értékítéletében, vásárolhat nyugodtan :DDDD

Re: nincs cím

#749361 picirigo Előzmény: #749358

Unalmas, de gyorsabb! A költségeket úgy is osztjuk, akkor meg nem oszt nem szoroz 1 matrica!

Re: nincs cím

#749358 KawaBazsy Előzmény: #749356

Ha autópályán megyünk Pest felé, akkor igen. De az az út 40 kilométerrel hosszabb, pályamatricát is kell venni, s még unalmas is. Én úgy terveztem, h megyünk toronyiránt Cegléd felé, Eger után becstalkozunk a 3-asba, s go,.

Re: nincs cím

#749352 joepappa Előzmény: #749341

saját gyártású kalocsai szilva körte és birsalma pálinkával készülök, meg pár üveg borral, betárazva minden a kocsiba. :)

Re: nincs cím

#749351 KawaBazsy Előzmény: #749348

Lehet az is, akkor majd csinálok ebédnek szendvicset. Így akkor fél 3 körül érnénk oda.. De majd Csoki is írja be, h mikor szeretné, h érkezzünk.

Re: nincs cím

#749341 Margaretta Előzmény: #749317

Én is úgy vélem, hogy senki sem gondolja rólam, hogy a "legbüdösebb, akarom mondani legzamatosabb, kerítésszaggató" pálinka a kedvencem:)

Pedig az.

Asztal alá én is már sokakat beküldtem:)

Re: nincs cím

#749336 KawaBazsy Előzmény: #749314

A google 248 km-t, s 3.5 órás utat ír innen Bényére. Ha mondjuk ebéd után érkeztek, akkor fél4-4 körül ott lehetünk.. vagy szerintetek?

Re: nincs cím

#749317 Sumér harcos Előzmény: #749308

na majd most fogsz csak teljes képet alkotni az ott megjelenő társaságról,csoportról-persze lebontva az egyén szintjére.

egy amolyan szociologiai tanulmány is lehet.

:)

eddig a világhálón ugye semmi sem az 80%-ban,mint élőben.

irta itt vki-olyan ez mint az internetes társkereső.

sajnálom ,hogy nem tudok elmenni-péntek,barátikör vacsora-vasárnap,idős, egyetlen élő nagyszülő szülinapi bulija-plusz Mindenszentek-pedig szivesen lettem volna eme tanulmány önkéntes résztvevője.

sőt a véleményed is érdekelt volna minden ott szerzett tapasztalatról.

sőt még én is megfigyeltelek volna téged.

:)

az ott megjelenő társaság zömével már találkoztam azt hiszem.

Re: nincs cím

#749309 phiona Előzmény: #749288

Köszi :-) Inni: hogyne, asztal alá iszok bárkit – ha nem kell bort kóstolni :-) Mostanában koffeines ice tea, a vércukorszintnek is jót tesz és nem szénsavas mint a cola. Bulikban csak pályinka, mert a magyar lány az legyen magyar lány :-) de csak szolidan, pasi hazacipelésben, hazatalicskázásban biztos pont vagyok :-)