Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#747890 kerikoma Előzmény: #747879

Minden rendbe van. 6 személyre foglaltam abba az árba amit mondtam. Kaja lesz meg minden ami kell egy borkóstolóhoz. Csak az időpontot kell egyeztetni. Valami dobozokat kéne majd hozni az üveges boroknak:-)

Most megyek ki a tanyára bort fejteni, mert ha ma nem csinálom meg, az eső miatt nem tudok már a héten kimenni.

Csá

Re: nincs cím

#747879 picirigo Előzmény: #747876

Szeva!

A héten pénteken még felhívlak egy utolsó egyeztetésre a csütörtöki bórkóstolóval kapcsolatban!

Re: nincs cím

#747876 kerikoma Előzmény: #747684

Csörgess meg légyszi, ha megszületett, én is akarok inni az egészségére. Majd küldök egy áldomásra (pisiltatásra) valót bényére:-)

ahaaa.. lebukott a bilde…

#747855 Ibiza

ahaaa.. lebukott a bilderberg csoport..:) még hogy összeesküvés elmélet..valósááág.

ha israel visszamegy a törvényes határai mögé..és megigéri jól viselkedik.. szíriában rend lesz.. a "szírek" hazamennek országaikba.. putyin szájon csókolja az ukrán miniszterelnököt, obamaki lenyom egy sallert netanjahunak.. orbán lemond mert kompromittáló képek jelentek meg merkellel.. OTP betölti a réseit.. megcsinálja 1-66ig eliotokat..

akkor bebukott a brigád.

Re: nincs cím

#747849 Bendeguz Előzmény: #747684

egyet iszunk rá is, meg az apjára is, akárki is legyen :D

jaj de várom már, hogy ott legyünk!

Re: nincs cím

#747588 rbbj11 Előzmény: #747456

Bp-Benye vonalra van meg szabad hely nalad? Mert akkor Bp-en hagynam sajat kocsimat. Ha van, mikor es hol szallhatok be?

Re: nincs cím

#747443 Bendeguz Előzmény: #747431

Kaja ügyben egy kérésem van, hogy szilárd legyen. Ergó ne leves, paprikás krumpli, vagy hasonszőrű társai. Jó marhapörkölt kenyérrel, uborkával. Arra lehet koccintani! :)

Re: nincs cím

#747431 Waszeitung Előzmény: #747428

Csak és kizárólag szárítóval vállalom!:D

Én egy bórkostolóban benne lennék vmi olyan pincében ahová még nem ért el a jóhírünk! :D

Re: nincs cím

#747428 KawaBazsy Előzmény: #747424

Kajaötletet már írtam, továbbra is borkostoló párti vagyok, léggitározás meg csak lesz.. :-)

Re: nincs cím

#747426 Bendeguz Előzmény: #747416

nabakker, jól mellélőttem a nevekkel :D

így jár, aki eltűnik... feledés homályába vész.

Csoki, vigyázz magadra, nélküled nem volna jó a bényei buli.