Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#747329 rbbj11 Előzmény: #747305

Bacs kiskun? Ezt sem ertem, ti mar vmi benyei nyelvjarast toltok, nem is ertem felet se

Re: nincs cím

#747328 rbbj11 Előzmény: #747268

Ja ertem, kosz

Valoban nem tartok itt szamon minden hsz-t, igy nem tudtam, h patakon leszel mar eleve.

Sopron persze hogy kerulo, de 1x igazan kerulhetnel ennyit, azert nem a vilag vege, es csak belefer az osztrak fizuba

Re: nincs cím

#747274 KawaBazsy Előzmény: #747215

Nekem yo, a Civicben elférünk 3-an+csomagok, kényelmesen, ha azzal akarunk menni..

De ha megvan a gyerek, kinéznék a németekhez autó ügyben, rég volt már vmi játszós. Úgyhogy még bármi lehet.. :-)

Re: nincs cím

#747268 Bendeguz Előzmény: #747241

En azt nem ertem, miert engem kerdeztel. Gondolom nem olvasol kommenteket :)

Rigolettonak megirtam, hogy csaladdal utazom pentek este Sarospatakra. Soha se megyek Sopron fele, mert hatalmas kerulo es szAr az M1-es. Ha netan a kocsi lett volna a gond, vonattal el lehet jutni Sarospatakra, de onnan Benyere mar szinte lehetetlen, ezert szin jofejsegbol felajanlottam neked a segitseget.

Re: nincs cím

#747255 kerikoma Előzmény: #747222

Gyere:-)

Sajnálom, hogy ki kell hagyjam ezt a találkozót. Rengeteget tanultam volna ismét a börzéről:-))

Szeretet csomag persze, hogy lesz. Főképpen borocskák!

Csokibá? Konkrét progra…

#747251 picirigo

Csokibá?

Konkrét programról (hol alszunk-borkóstoló-kocsmázás-főzés) lehet már tudni valamit?

Re: nincs cím

#747241 rbbj11 Előzmény: #747240

nem is értem a válaszod...mit érdekel engem a vonat? Akkor már felveszek oszkar-on más utasokat és vezetek

Nem Ausztriából jössz? Egyébként is Patak már egy köpésre van Bényétöl. Herceg autója tudtommal tele van

Re: nincs cím

#747240 Bendeguz Előzmény: #747224

Sopron-Sarospatak vonat indul okt 31 04:47, erkezeik 2 atszallas utan 11:54-kor. Szoval max Sarospatakrol tudlak elvinni :)

Vagy utazz el Pestig es onnan Herceg eltaxiz.