Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#745744 Pyxis Előzmény: #745735

Nem tesz jót az 50 dollár alatti olajár, a finomítói marzsok csökkenése, a kurdisztáni 100 milliárdos leírás a Q3-ban stb.

Re: nincs cím

#745709 Tapasz Előzmény: #745702

Én inkább sávos vételeknek tekintem, nincs átlagolás. Felmenetben sávos eladás (már ha lesz felmenet). Amúgy valahogy nekem az esésben történő vétel jött be. (amikor emelkedett, és vettem, akkor ott általában megállt az emelkedés :-))

Lassan megkapom a követk…

#745699 Tapasz

Lassan megkapom a következő adagot. Bár elég siralmas a dolog ....

Azé má megállhatna, kezd…

#744362 Tapasz

Azé má megállhatna, kezd túl sok lenni ...

Re: nincs cím

#744269 Kissherceg Előzmény: #744057

úgy tűnik a héten lerendezik azt. A nagy rally is 12300 körül indult, ha jól emlékszem. Kár, hogy a short certit kiütötték 15k felett..