Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nokia

5G

#845279 Koffein

nézem a grafikont és az a vicces, hogy ha nem lesz huawei, akkor lesz nokia, vagy ericsson által kiépített hálózat

Nokia:


Ericsson:

a grafikonok szerint, mintha a befektetők se hinnének annyira abban a sztoriban, hogy a huawei megkerülhető lenne 5g terén...

Re: nincs cím

#735951 Janicroft Előzmény: #735946

Majd a Nokia ****án visszaveszi az embereit szerintem, még jó hogy a Microsoftnak volt miből elszórnia ezt a 10 milliárd dollárt...

Re: nincs cím

#690497 Kissherceg Előzmény: #672406

A Nokia és a HTC technológiai megállapodást írt alá, melynek pénzügyi részleteit nem hozták nyilvánosságra. A megállapodás lényege, hogy a két vállalat kölcsönösen használhatja a másik szabadalmait és technológiai megoldásait, valamint, hogy lezártnak tekintik az egymással szemben indított szabadalomsértéssel kapcsolatos jogi eljárásokat.

Re: nincs cím

#672406 Koffein Előzmény: #670643

sznobhatás mi? :) használtál már ipadot? tapasztalatból össze tudod hasonlítani a win + android rendszert? napi szinten használom mind3rendszert, egyszerűségben, gyorsaságban, felhasználói élményben az ipad ios rendszerre kenterbe vágja mind2op. rendszert... nulla sznobsággal mondom... :)

Re: nincs cím

#670643 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #670609

Nem rossz kütyü ez, főleg ha az árcédulát is összehasonlítjuk, viszont az emberek továbbra is fogják venni az iPadeket(meg az iPhone-t is) természetesen (sznobhatásilag :-) mint már mondottam régebben.

Re: nincs cím

#670572 Janicroft Előzmény: #670566

OK, értem. Azért az Apple bejelentéseket megvárom még ma este mielőtt kijelentjük hogy a Nokia ellpoja a showt ;-) Aztán lehet hogy tényleg így lesz :D

Re: nincs cím

#670566 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #670547

No, azt nem is csodálom, hiszen jó kis kütyük ezek, oszt még az apple logo sincs rajtuk ugye:-) Ezek már a microfosnak mennek...... amennyiben lezárják ezt a felvásárlás történetet...lezárják ? :-) Le...

Re: nincs cím

#670547 Janicroft Előzmény: #670522

Most egy kicsit össze vagyok zavarodva, akkor ezek most Nokia vagy Microsoft eszközök lesznek?

Re: nincs cím

#669441 Janicroft Előzmény: #669428

Épp tegnap gondoltam rád amikor megnéztem a részvénylistát a telefonomon, látom Nokia megint emelkedik, gondoltam: ez a Nyeretlen annyira nem is nyeretlen :DD