már látszik az ürge feje, ideje volna rendelkezni vele :)
már látszik az ürge feje, ideje volna rendelkezni vele :)
egyébként még mindig nem értem az hogy jön ki neked :)
Felvásárlás margójára. http://fundman.hu/?p=4852123#more-4852123
kéne egyet elemezni rá, csak most mással vagyok elfoglalva. Még mindig shortolom, de egyelőre karcsú...
ez is alakul végre
380-ra légyszives, valaki....
szeretnék én ebből venni, de nem akarják jó árasítani
vajon mit ér a fejőstehén ha elapad a teje? max megy a vágóhídra. nem lesz itt extraprofit a germénoknak. nem engedik.
ez a hír alapján is nagyobbat kellene esnie, de hát.... Lakosságból él a szentem, ennek kell a legjobban befolyásolnia
jó lesz ez dupla csúcsnak...
jaja, jól is tartja magát...
nem kell a germánoknak állóeszköz a cégbe. marad ez fejőstehén. csak jusson a kisbüfiknek is.
publikus, hogy költözik a cég :)
Nem kell félteni őket, július 1-től megint szépen emelnek az árakon.
Eközben más, normális országokban, ahol a helyi sóhivatal végzi a dolgát, verseny van és egyre olcsóbb telefonálni.
amúgy lesz itt bevétel kaptam tőlük levélben listát hogy milyen díjakat emelnek. :) nem volt rövid. el is ment a kedvem az utalástól, majd 20.-án. addig csak kihúzzák. :)
nyeretlen várja az osztit mit a messiást. :)
Hogy lesz így haszon télire? :) Vajon Nyeretlen kolléga mit gondol erről?
nem lesz fényes az idei év... tologatják a beruházásokat, hitel pedig túl magas százalékosan...
"Csoportszintű bevételeink 3,3%-kal nőttek az előző év első negyedévéhez képest a mobil és energia üzletágak jó eredményeinek köszönhetően. "
:D