Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#733542 Kissherceg Előzmény: #733541

kéne egyet elemezni rá, csak most mással vagyok elfoglalva. Még mindig shortolom, de egyelőre karcsú...

Re: nincs cím

#733037 joepappa Előzmény: #732991

vajon mit ér a fejőstehén ha elapad a teje? max megy a vágóhídra. nem lesz itt extraprofit a germénoknak. nem engedik.

Re: nincs cím

#732991 Kissherceg Előzmény: #732958

ez a hír alapján is nagyobbat kellene esnie, de hát.... Lakosságból él a szentem, ennek kell a legjobban befolyásolnia

Re: A Magyar Telekom 2015. első negyedéves eredményei

#731224 joepappa Előzmény: #731176

nem kell a germánoknak állóeszköz a cégbe. marad ez fejőstehén. csak jusson a kisbüfiknek is.

Re: A Magyar Telekom 2015. első negyedéves eredményei

#730749 walex Előzmény: #730742

Nem kell félteni őket, július 1-től megint szépen emelnek az árakon.

Eközben más, normális országokban, ahol a helyi sóhivatal végzi a dolgát, verseny van és egyre olcsóbb telefonálni.

Re: A Magyar Telekom 2015. első negyedéves eredményei

#730745 joepappa Előzmény: #730740

amúgy lesz itt bevétel kaptam tőlük levélben listát hogy milyen díjakat emelnek. :) nem volt rövid. el is ment a kedvem az utalástól, majd 20.-án. addig csak kihúzzák. :)

Re: A Magyar Telekom 2015. első negyedéves eredményei

#730742 Janicroft Előzmény: #730740

Hogy lesz így haszon télire? :) Vajon Nyeretlen kolléga mit gondol erről?

Re: A Magyar Telekom 2015. első negyedéves eredményei

#730740 Kissherceg Előzmény: #730738

nem lesz fényes az idei év... tologatják a beruházásokat, hitel pedig túl magas százalékosan...

"Csoportszintű bevételeink 3,3%-kal nőttek az előző év első negyedévéhez képest a mobil és energia üzletágak jó eredményeinek köszönhetően. "

:D