ez meg mit erektál...
ez meg mit erektál...
13200 lenne nekem ideälis, uh. ha mär te ott värod, én is leviszem 13600ra a limitet
Én meg 13600-on... :)
14440
bezárhatna végre ez a xar 500alá,csak egy kicsit kivetitem a vágyaimat.
Azt a héccázát neki! Ezt nem gondoltam volna! Így most elég erősnek néz ki a fiú!
hogy rikácsoljam egy kicsit az érzéseimet:rohadt MOL mééé nem esik????bezzeg OTP-t nem kell biztatni,pedig abban még oszti is van.:)
elfelejtett délutánra esni
lassan adod is :)
mulatósan kezdett a papír