Regisztráció Elfelejtett jelszó

Wizz Air

Re: 14felett

#733719 Fornit Előzmény: #733712

Épp most a napokban nézegettem KUL-ból milyen olcsón is el lehet jutni Ausztráliába, onnan meg már nincs is messze a dél-csendesóceáni térség:) pont a föld túloldala. Még el is játszottam a gondolattal, csak ezen az aus tranzitvízumon megakadtam. :)

Re: 14felett

#733712 Margaretta Előzmény: #733708

Ha többfele repülgetsz egy úton, arra vannak különféle csomagok.

Mi pl. most januárban mentünk a Catay Pacific-el és a fapadosaival Bp-London-Hong Kong-Phuket-HongKong-London-Bp útvonalon, 30 kg-ot vihettünk volna fejenként, de nekünk ez túl sok is volt a 16 kilónkkal, tök baráti áron és hozták az étlapot:) És nem utolsósorban, nem kellett várni a csatlakozásokra végtelen órákhosszat.

Ui:: Namost az ottani térségekben nekem Kuala Lumpur a nagy kedvencem, csak most a férjem miatt mentünk Hong Kong-ba, mert neki meg az.

Re: 14felett

#733708 Fornit Előzmény: #733685

Mióta a malév megszünt , nagyon elszemtelenedtek árügyileg is. (nem csak ők, az összes többi is) Már a reptéri check in ért is felszámítgatnak pénzt.

Kiváncsiságból megnéztem jul 01-08 London az Easy-vel 100k huf 23 kilós pakkal, ugyanazon a napokon Kuala Lumpur 145k a Quatarral. Nem egy távolság és kategória.

Air Asia viszont tényleg jó, velük annyi repülni mint az easy-nél egy csomagfeladás egy útra.

Re: 14felett

#733685 matgab Előzmény: #733665

easyjet??? Kényelmetlen és akkora bunkó volt a földi kiszolgáló személyzetük, hogy kihívta rám a rendőrséget. Én meg rájuk küldtem a fogyasztóvédelmet meg a NAV-ot... :-)

Re: 14felett

#731985 Fornit Előzmény: #731979

Ezt a Glasgow járatot elindíthatták volna hamarabb is... Jet2 egy kissé drága volt.

Re: nincs cím

#726809 joepappa Előzmény: #726801

Még egy valamit maradt ami negyon jópofa Fort William Ben Nevis Destilery lehet felföldi vörös tehenet (highland cow)simizni rendkívül jópofa állatok. :) Meg ugye a köteleő programok úton felföldre William Wallaece monument 246lépcső (rettentes de nagyon szép), úgye onann kezdődik a felföld, ha már ott van az ember Stirling Castle. Folkirk Wheel azt a mai napig nem tudom hova tenne, csak skót vidámparknak nevezük olyan, kicsit furcsán lassú volt ott minden. :)