Záró előtti szórásban még vettem, az átlagom lejött 15180 ra
Záró előtti szórásban még vettem, az átlagom lejött 15180 ra
http://index.hu/szarvas/2015/05/22/kiss_happiness/
ezt a buzy pofát....mintha egy szellemi fogyatékos és a Zwack Unicum reklám közös terméke lenne....
semennyire....osztalék vágással korrigálják, mindig is így volt....túl egyszerű lenne a shortosoknak, ha az is befolyásolná.....
Én vettem, hogy az átlagomat lejjebb hozzam, az osztalék meg lesz, amíg ov lesz. Mennyire fogja befolyásolni a bux értékét kedden az osztalék leesése?
ma osztalék,ha kell vegyétek- vagy tartsátok a 12000es vételeket,ha nem akkor szórjátok.:)
legalább akkor tudod az okait :)
Amúgy imádom a felém áradó jóindulatot. Már megszoktam, mint real szurkoló :-)
Remélem, mert az nagyon jót tenne a hati shortjaimnak
remélem 14k alatt is fogsz :)
hmm emiatt még a végén veszek molt, 14k alatt hosszútávra. TVK-t is jól csinálták, ezt is, ügyes..
Mert a shell kutaknál az üzemanyagot a shell forgalmazza a shop-ot meg a franchise partner, ha jól tudom. Legalábbis két különböző jogi egység, úgy meg nem lehet...
Az én fejemben valamiért ez a kép maradt meg,
http://hvg.hu/kkv/20150403_Benzinkutak__KDNP_11
gondolom azért, mert a Shellnél szoktam tankolni :)
nem. Úgy volt, hogy az az üzlet, aki üzemanyagot is forgalmaz, az nyitva maradhat.
Tehát csak akkor nem forgalmazhat, ha az üzemanyagot és az egyéb termékeket különböző jogi egységek számlázzák. De ha az OMV , mint cég számlázza mindkettőt és a SPAR az OMV beszállítója, akkor nyitva maradhatnak...
nem úgy volt, hogy nem lehet termékeket vásárolni, csak benya? :)