Vettem megint 15290 ért. Nehogy már ebből se kapjak osztalékot :-)
Vettem megint 15290 ért. Nehogy már ebből se kapjak osztalékot :-)
tisztára, mintha a zsebemet néznéd.. :)
Köszi fiúk. A MOL-nál váltottam taktikát, 14890 en álltam bent tegnap reggel vételen, megnövelt darabszámmal, nyitóban teljesült a vétel. És az eladási mértéket is feltettem 500 ról 700 pontra. Ez most azért nem volt pont annyi, mert volt a pakkban 14770 es. Most a legalsó pakk ami megmaradt 15370 ről van
Tegnapi "parádés" Oti eladásom után full tőke MOL záróban...most látom csak mit művelt! Persze 500 felett nem voltam gépközelben :(
gratula:) amúgy nem ér, mert 14.970-nél kellett volna a taktikád szerint:)
ez micsoda reggeli móka? :
most csak ilyenem van, de tartom hosszutavra. es vettem nyersanyag alapot is.majd szeptembenben visszanezek..:)
a folytatás szebb lett :) csinálnak egy duplacsúcsot?
szép egyenes a grafikon
ősszel (remélem...)
gratula