en ismet bövitesen gondolkoztam, de mär visszahuztäk tul gyorsan
en ismet bövitesen gondolkoztam, de mär visszahuztäk tul gyorsan
Ez most ugyanolyan bennfentes mutyi, mint anno az otp esete a fideszes potentatokkal. Tudni kellett volna elore mikor nyilatkoznak hulyeseget es mehetett volna a short
alánk kúrt a **** citi ezzel a 20 USD-s kijelentésével.
Mondjuk ha vásár előtt jön meg az eszünk, akkor egyértelmű, hogy a csúcstalálkozó előtt a stabilizálódó olaj árfolyamot meg fogják rogyasztani, hogy az orosz tárgyalási poziciót rontsák egy picit...
Sdrl eladva, faxom az egeszbe. Nalam ez innentol napon beluli spekipapir marad.
Jah, de fos szifonnal ide nem lehetett bemasolni a linket. Kosz!
turizmus például, szerintem danubius :D
Nem tudom bemasolnk a linket fos ifonnal, este majd.
Kuba fejlodesebol profitalo reszvenyeken elkezdhetunk lassan gondolkodni.
Olajjal mi van most?
Azt almodtam, hogy napon belul 6%-ot emelkedett az olaj.
Vsz nem. Tavaly majusban felirtam a sorbajovo 55 strong buy ajanlasukat es a piaci arat, 3 honap mulva megneztem hol tartanak, atlagban %osan alulteljesitettek az SP indexet....
Jaaa értem, csak a zoetist egy picit lehúzta gyj előtt, ezért kérdeztem, hogy miez... de annak ellenére, hogy eladásra ajánlotta +2%al hasít.
Előfizettünk itt páran anno az ingyenes 3 hónapra. Sok okosság van, de ugyanennyit tévednek is. Nem ők birtokolják a bölcsek kövét. A zack's rank viszont hasznos, ha válogatni akarsz. Ha felveszel náluk egy papírt saját portfólióba, akkor ott ingyen is láthatod a rank-et.