Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#720305 Bendeguz Előzmény: #720301

Ez most ugyanolyan bennfentes mutyi, mint anno az otp esete a fideszes potentatokkal. Tudni kellett volna elore mikor nyilatkoznak hulyeseget es mehetett volna a short

Re: nincs cím

#720301 matgab Előzmény: #720298

alánk kúrt a **** citi ezzel a 20 USD-s kijelentésével.

Mondjuk ha vásár előtt jön meg az eszünk, akkor egyértelmű, hogy a csúcstalálkozó előtt a stabilizálódó olaj árfolyamot meg fogják rogyasztani, hogy az orosz tárgyalási poziciót rontsák egy picit...

Re: nincs cím

#720270 Bendeguz Előzmény: #720247

Kuba fejlodesebol profitalo reszvenyeken elkezdhetunk lassan gondolkodni.

Olajjal mi van most?

Re: nincs cím

#720226 Fornit Előzmény: #720211

Vsz nem. Tavaly majusban felirtam a sorbajovo 55 strong buy ajanlasukat es a piaci arat, 3 honap mulva megneztem hol tartanak, atlagban %osan alulteljesitettek az SP indexet....

Re: nincs cím

#720218 Koffein Előzmény: #720216

Jaaa értem, csak a zoetist egy picit lehúzta gyj előtt, ezért kérdeztem, hogy miez... de annak ellenére, hogy eladásra ajánlotta +2%al hasít.

Re: nincs cím

#720216 Bendeguz Előzmény: #720211

Előfizettünk itt páran anno az ingyenes 3 hónapra. Sok okosság van, de ugyanennyit tévednek is. Nem ők birtokolják a bölcsek kövét. A zack's rank viszont hasznos, ha válogatni akarsz. Ha felveszel náluk egy papírt saját portfólióba, akkor ott ingyen is láthatod a rank-et.