Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712409 picirigo Előzmény: #712393

Bence!

Akkor 10 körül várjunk???

Ha elindultál dobhatsz egy sms-t, h kb mikor érsz ide! Keri meg hívjon fel légyszi ha Szexárdról elindultatok!

Re: nincs cím

#712397 kerikoma Előzmény: #712395

Még annyit, hogy nagyon esik még most is nálunk. Reggel gyalog kell kimenjek a pincéhez, mert le kell derítsem a merlot rosét. Be van keverve a derítő, de abból most nem tudok hozni. Pedig nagyon fincsi borocska lesz. Hozok új borból szürke barátot, meg blaut, de csak azért, hogy érezzétek a nyers borok ízét:-) Nem fogtok csalódni. A többi az már korábbi évjárat, jó kis kóstoló lesz:-)

Jó éjt néktek!

Re: nincs cím

#712395 kerikoma Előzmény: #712393

Ezt nem vállalja be sajna:-) Meg szegény mit is csinálna ott, ennyi szép emberrel:-) Főleg a végén?:-) Amúgy szereti a jó páleszt, persze mértékkel. Sajna a két gyerkőccel is itthon kell valakinek lenni, és sajna most Ő a soros. Jó asszony, meg kell tartani:-)

Re: nincs cím

#712393 Bendeguz Előzmény: #712389

A megoldás: Kerimama beül a kocsimba és elvisz minket Bényére, mi meg négyen iszunk! :)

Re: nincs cím

#712389 kerikoma Előzmény: #712381

:D:D

Ezt meg kell oldani:-) Én tuti nem vezetek! Vegyétek úgy, hogy Kerimama minket vissza hoz helyettem Pestről és akkor mindannyian tudunk gyógy sört inni egész hazáig:-)

Na mit szóltok?

Habár ha Waszi vezetne fölig akkor se lenne semmi gond:-)

Re: nincs cím

#712382 Waszeitung Előzmény: #712380

Keri mivel fél hogy későn érünk Bényére így már utazás közben kénytelenek leszünk elkezdeni a borkóstolót! :DDD

Re: nincs cím

#712381 picirigo Előzmény: #712361

Ez így hangzik helyesen: " Helyes! Szerintem Waszi Pest után átveszi a volánt, mi meg egy-két gyógysört megiszunk veled és Rigóval bényéig:-)

Re: nincs cím

#712380 kerikoma Előzmény: #712372

Én ott nem voltam. Az 3 éve lehetett. Én csak kétszer voltam veletek Bényén:-) Azt is a Béla völgyébe töltöttük.

Sumér kár hogy nem jön, szívesen megismertem volna. Mű fajtánknak gondolom:-)

Re: nincs cím

#712372 Csokigyáros Előzmény: #712369

UAZ... nem biztos, hogy üzemkész lesz... lehet Béla nem bír vele..

pince? ahol 2, vagy 3 éve voltunk... a legjobb hely... Csiszónál...

Re: nincs cím

#712367 Waszeitung Előzmény: #712363

De Nálad lesz külön szobám ha minden igaz,lehet még ott van a két évvel ezelőtti gyógysöröm! :D

Melyik pincészetbe megyünk?