Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#712361 kerikoma Előzmény: #712360

Helyes! Szerintem Picirigó Pest után átveszi a volánt, mi meg egy-két gyógysört megiszunk veled és Waszival bényéig:-)

Re: nincs cím

#712358 kerikoma Előzmény: #712356

Mindenképpen szeretnék több fajta bort is venni, mert itt nálunk Zombán a tanyasoron már három barátomnak is van bényei hordója és nagyon nagyon finom borok érlelődnek bennük. Ha minden igaz, az egyikből hozok is. Zsír újan vették, csak nem tudom a hordógyártó nevét, de meg fogom tudni, mire megyünk fel.

Kajszit nem hozok, mert a Tied nem lehet űberelni! Persze Bazsi apósáét sem:-)

Re: nincs cím

#712356 Csokigyáros Előzmény: #712355

Bíztam benned tesó... meg az időjárás előrejelzésben is...

bort tudsz venni... én is fogok... hidd el ár-érték arányban a legjobbat...

pálinkát? csakis a legjobbat... és a legtöbbet...

Re: nincs cím

#712355 kerikoma Előzmény: #712347

Esik mint állat! Még holnap délelőttre is mondja! Megyek! Kerimama szombat hajnalba felkel és csinál finom pogit, vagy kiflit, ezt rá bízom. Csak nehogy az újvárosi csapattal bényéig megegyük. Nem fogjuk, csak poén volt. Valszeg 10 fajta bort viszek, hogy Bélánál ha főzünk, közbe tudjunk egy kis kóstolót összehozni. Bényén szeretnék venni majd bort, mert a barátaimnak megígértem, hogy viszek haza! Szeretek más tájjelegű borokat is megkóstolni.

Milyen pálinkát vigyek skacok?

Bélának külön csomagolok valami fincsit :-)

Re: nincs cím

#712347 Waszeitung Előzmény: #712340

Bendének holnap kellene indulni,akkor nem kell szombat hajnalban kelnie hogy 8-ra Dunaújba érjen! :D

Re: nincs cím

#712344 Csokigyáros Előzmény: #712337

zöldség: paprika, paradicsom, uborka.... 2-2-2 kg

savanyúság: 2 vödrös.. valami csípős töltött paprika, meg savanyú uborka...

ezek különösen jól néznek ki másnap a bokor mellett... :)

Re: nincs cím

#712340 picirigo Előzmény: #712337

Ha Bence 10-re Újvárosban van, akkor 1-re érünk Bényére. Ez megállás-vásár esetén +1 óra...

Re: nincs cím

#712337 KawaBazsy Előzmény: #712335

Husokat holnap hozom el, be is pacolodnak. Halat veszek Pesten a csarnokban, csak a maradek, dobozos cuccot vesszuk a Tescoban, nem megy el azzal sok ido. Optimalisan mikor legyunk ott? Ill meg nem specifikaltad, h milyen zoldseget vigyek (vagy savanyut)

Re: nincs cím

#712335 Csokigyáros Előzmény: #712330

mindenki tudja a telószámomat, nem?

sztem 2 előtt esélytelenek vagytok odaérni...

a házamhoz gyertek... de a bevásárlást előző nap intézzétek, mert azzal nagyon elmegy az időtök... siessetek!!!