Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ÁNY

Re: nincs cím

#711865 Stef Előzmény: #711859

Újabb közleményt tett közzé az ANY Nyomda. Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. 2014. október 16-án 236 450 darab ANY Biztonsági Nyomda törzsrészvényt értékesített vagyonkezelt portfóliójából. A tranzakciót követően az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. kezelésében lévő ANY részvények száma 1 951 249 darabra (13,2%-ra) változott.

----

Ez az egyik eladó.

Re: nincs cím

#711831 Stef Előzmény: #711811

Igen :(

Remélem nem esik el a 800 és megy vissza. Ha elesik akkor dobhatom a teljes pakkot.

6 kereskedési nap alatt …

#711165 Stef

6 kereskedési nap alatt 83.564db részvény cserélt gazdát... kár, hogy nem én vettem meg mindet :)

Re: nincs cím

#709353 Stef Előzmény: #708582

Tényleg jól. Erővel átment a 800-on, felugrott 830-ig, most visszateszteli a 800-at.

Kisbüfik megijednek, nagyok porszívóznak.

Visszahúzzák majd 83x-re és a kisbüfik újra vesznek :)

Mint a mesében :)

Vettem egy kicsit most 80x-en, bővítve a meglévő pakkokat.

Re: nincs cím

#707643 Stef Előzmény: #707620

Meleg van, biztos nem ment a légkondi a kbc-s fiúknál és copy/paste-elték a dátumot :)

Keresem a jelentésben de nem látom kinek nőhetett a legjobban a részvénye, ki vette annyira. Egy biztos, nem az igazgatóság valamelyik tagja vagy valaki más alkalmazott...

5% felettieknek meg jelentési kötelezettségük van.

A norvégok még 5% alatt vannak, rájuk tippelek még mindig.

Re: nincs cím

#707616 Stef Előzmény: #707575

Ezt most nagyon nem értem. Kint van egy cikk hogy tegnap este jelentett a nyomda.

A számok nagyon szépek első ránézésre...

Re: nincs cím

#707553 Stef Előzmény: #705639

És ugyan mikor ér véget a felszívás? Én már nem veszek többet (otira meg ricsire kell a többi cash).

A 700-720 szépen kitartott eddig.

Jó lenne, ha a 800-at átvinné és megtartaná (nem látok semmi negatív hírt vagy eseményt). Akkor a fordított fej-váll alak 1200-ra mutat mint célár. Ami nagyon durva lenne, főleg, hogy a legmagasabb vételem 720-nál van, tehát 82x-83x zónában fogok még venni.

-----------

Mikor lesz a következő gyj?

látom sokan 900at várnak…

#705639 Koffein

látom sokan 900at várnak, ez akkor lesz 900, amikor hagyni fogjuk, most felszívás van a gyengeelméjűektől :D

Re: Stabil növekedés a Nyomda stratégiai piacain

#703579 Stef Előzmény: #703433

Én is így látom, ezzel egyetértek.

Gyorsjelentés óta 50ezer cserélt gazdát, szvsz a kicsik szépen profitot realizálgatnak és a nagyok átveszik tőlük.

Re: Stabil növekedés a Nyomda stratégiai piacain

#703433 Koffein Előzmény: #703412

magához mérten lehet kitörés, ezt úgy értem, hogy itt 700 környékén lehet az alja, innen fordul és 800at támadhatja, mert a múltbeli megfigyelés alapján ha minden indi alacsonyan állt ebbe a papírba, akkor lassú oldalazás, majd szint ugrás következett... mivel fundamentálisan nyereséges, stabil lábakon áll, ezért a mostani helyzetben nem tennék sok pénzt arra, hogy 650ig lemenni, ha le is megy, akkor csakis stop vadászat miatt és vissza is fog pattanni...