Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Auto-motor technika

Re: hungarian reality

#703131 Euroman Előzmény: #703126

hát igen....és mondjuk nekimegy egy rendesen gondozott, ápolt autónak.....az baj, hogy ilyen autók is vannak a forgalomban, de az méginkább, hogy ekkora a szegénység...

Re: hungarian reality

#703126 Koffein Előzmény: #703117

azért vágod, hogy ez másfél hónapja műszakizott... egy vizsgálatot megérne az a hely, ahol ez a trágya levizsgázott...

Re: nincs cím

#701994 Kriszti@n Előzmény: #701678

pedig a merci az merci bárki bármit mond.bár a sírás kerülget ,az új koncepcióktól,semmi fantázia, csak a copy.ez pl szörnyű szerintem , egy elb@szott x6:

http://www.origo.hu/auto/20140423-mercedes-benz-concept-coupe-suv-bemutato.html

ez meg egy hatos copy:

http://www.autoexpress.co.uk/mercedes/s-class/66628/mercedes-s-class-coupe-concept-2014-pictures/page/1/0

ha ebbe az irányba mennek, akkor hamarosan a kutya nem fogja venni szerintem.

Re: nincs cím

#701803 Sumér harcos Előzmény: #701784

szánalmas,

már láttam vmi oldalon.

itt tart az autogyártás...a cipész nem marad a kaptafánál,egy ilyen márka ne gyártson SUV-ot.

illetve ő már csak beáll a sorba.