Yess. No turbo.
MX5
a legújabb verzió premierét április 16-án a New York-i Autószalonon tarthatják
http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/new_yorkban_debutalhat_az_uj_mazda_mx-5-12051
nem lesz turbo.
:)
irigy,de like:)
ha már Ferrari,akkor KIMI:)))))))))))))
ezt az arcot,hatalamasak ezek a vele készült interjuk:))))))))))
Az én instruktorom nem tudott angolul, úgyhogy csak a kezével mutatta, h menjek. :-)
A videó, meg ami készült a tesztvezetésről, az általam legnézettebb felvételek egyike.. :-)
Amúgy meg vasárnap voltam Vadkerten, de nem jöttél, gondolom Ferrariztál..
Beszálltam a Ferrari California tesztelők sorában Maranellóban,egy álom vált ezzel valóra,főleg ha hamarosan elmondom milyen áron! :DDD
Korrekt arc volt az instruktor,főleg ahányszor mondta kigyorsításkor hogy: Push,push! :D
Újonnan 7M volt, amikor kijött, annyit megért sztem.
igazából annyira nagy bajom nem volt vele,de egy S vagy használt Boxter jobban kéne tőle,azonos árban...ugyan más kategoria...
volt itt a faluban egy csajnak kb. 1évig egy hofehér ujszerű EOS,fekete foliázott ablakokkal,nagy kerékkel...
komolyan még tetszett is.
Nekem tök tetszett a teteje, mert üveg is, nyitható is, meg az egész nyílik, ha kell.
adio vw eos!nem gyártják többé,igy nem lesz cabrio vw,ugyan ez sem volt egy vérbeli,inkább csak egy családi nyikorgó....
Így, ahogy mondod. Ezen felül városi rövid távokra inkább benya, autópályára, vontatásra dízel a jobb. Persze bejön az is h szereted e, ill hogy melyik karakterisztikája teccik.
benzin vagy dízel jobb? a benzin többet fogyaszt, de elvileg kisebb a szerviz költség.
Ezzel kezdtem, de csak egy gagyi értékelés volt egy jóval régebbi verzióról.
Prémium kompakt. Ha tetszik, vedd meg, de kalkulálj vele, h a fenntartási ktsg-ben is érezni fogod, h nem tucatautó, nem annyi az alkatrész, mint a Suzukihoz. Én - mint ínyenc - megvenném, de anyámnak nem ajánlanám, mert ő nem értékeli a pluszt egy ilyen autóban, s nem is akarna ezért többet fizetni.
Mit gondoltok erről? BMW 118i 2008/04
Nem igazán vannak róla tesztek. Erős kis gép, 11500€, 80 ezer km-rel. Osztrákiában 4,3% a gépjárműhitel. :)