Nem-nem! Teljesen biztosan tudom, hogy melyik csapatban játszom! :-)
Nem-nem! Teljesen biztosan tudom, hogy melyik csapatban játszom! :-)
http://www.portfolio.hu/img/upload/2014/03/gfnsfgnsfgn.png
magyar telekom részvényenkénti osztalék
rés és rés között van különbség..egyik szivárványos a másik hetero.. azé figyelj hátha még csak tagadásban vagy ,)
Ja, ja ! Állítólag rés közelben vagyunk, bár én semmit sem érzek! :-)
Holnapra már bekészítettem néhány kosárkát. )
pont amikor lehal a hálózat, epic :)
http://computerworld.hu/computerworld/allami-elismerest-kapott-a-telekom-vezer.html
Ez már igen! Matyit kitüntették...
Még jó, hogy lecsendesült a telekomka :-)
ezredre pontosan kiszámolni, azért perverz :)
Töltsük akkor be, rajtam aztán ne múljon a dolog... oszt utána irány nemtom hová...
Amúgy is csak magamban szoktam itt beszélni, s most nincs kedvem összeveszni még magammal sem! :-)
milyen szépen lecsendesült telekomka
http://bitport.hu/a-vodafone-7-2-milliardot-fizet-egy-spanyol-kabelszolgaltatoert
Ennyi pénzt adni azért a sz@rért! :-) Ez meg filléreket ér itt a "tőzsdén"!
Hááá hogyne.. arra emlékszem mikor legutóbb 420 környékén bevásárolt(persze nem tehet róla, ha jön a prémcsi akkor nincs mese, venni kell neki). A mai napra egyébkét emelkedést vártam még a hét elején, de Matyira nem voltam felkészülve. Mellesleg adhatnának prémiumként mindenkinek telkó részvényt 4 évre , akkor szépen lassan felvásárolnák a játékosoktól a részvények jelentős részét, oszt nem lenne mivel játszani, ráadásul náluk lenne a közkéz hányad jelentős része is, és egyszerűbb lenne kivezetni :-)
statisztikai alapon dolgozol?
Mikor Matyi részvényt "vesz" , mindig bezuhan! :-)
No, megkapta a prémiumát, bár nemtom mire fel! Kicsi önmérsékletet kellene tartaniuk ott a cégnél, ha már nem tudnak osztit fizetni a befektetőknek(na jó spekulánsoknak :-).
"A program lényege, hogy a társaság vezérigazgatója köteles az éves bruttó prémiuma minimum 10 százalékának megfelelő összeget Magyar Telekom-részvényekbe fektetni, ami önkéntesen maximum 33,3 százalékig emelhető.
Az így megvásárolt részvényeket négy évig kell tartani, ezalatt a papírok nem adhatók el. A feltételek teljesülése esetén a vezető négy év elteltével a személyes befektetés során vásárolt minden részvény után egy további részvényt kap a társaságtól térítésmentesen. A tervek szerint a program öt éven keresztül évente megújul, ennek keretében ez a harmadik személyes befektetés - közölte a Magyar Telekom."
Akkor mennyi is volt a prémcsije? Nagyon sajnálom szegényt.. oszt még fog kapni ingyé is részvényt, bár lehet, hogy akkor már az semmit sem fog érni...
http://vs.hu/megint-szakadozik-telekom-szolgaltatasa-0314
Ez már tényleg szánalmas... nekem a k@rva IPTV az elmúlt hetekben szinte minden nap megállt, ami nem is zavarna(mert úgy sincs semmi nézhető), de múltkor pontosan a Barca meccs egy izgalmas jeleneténél történt egy ilyen terrorista akció, majd szétrobbantam. :-)