Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #694712

Ótvar ez (is) megent. Csipegeted már? Holnap záráskor már vehetsz bátran, mert péntek reggelre jól feltőkésítem magam, oszt akkor aztán majd jól megindul...(csak még nemtom, hogy merre :-)