Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#695164 birkanyiiroo Előzmény: #695104

Dehogy csipegetem... majd 306 alatt, bár ott még nagyon drága lesz... ) Mindenesetre 271-en már jó előre betettem egy kisebb vételi ordert... (ott meg már lehet inkább eladásit kellene. )

Re: nincs cím

#695104 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #694712

Ótvar ez (is) megent. Csipegeted már? Holnap záráskor már vehetsz bátran, mert péntek reggelre jól feltőkésítem magam, oszt akkor aztán majd jól megindul...(csak még nemtom, hogy merre :-)

A héten kivételesen dolg…

#694917 Nyeretlen_Keteves

A héten kivételesen dolgoznom kell, így sajnos nem tudom az árfolyamot a víz felszíne felett tartani. Talán péntektől majd megjelenik a "nagy" vételi erő.

http://nol.hu/gazdasag/…

#694782 Nyeretlen_Keteves

http://nol.hu/gazdasag/sulyos-uzemzavar-a-telekom-szolgaltatasaiban-1449331

Mostanában egyre több gond van evvel a cafkával, bár nálunk "csak" jelentős lassulás volt tapasztalható az internet elérésben, az IPTV néha szakadozott. Megértem, hogy ilyen rendszereknél előfordulnak hibák(sőt), de tényleg egyre sűrűbben van gááááz, a sok pénz fejlesztésileg nem biztos, hogy valóban el van költve....Mint részvényes ezt különösen felháborítónak tartom! :-)

Re: nincs cím

#694650 Boby. Előzmény: #694649

Szerintem korai. Én legalábbis várok még. Usá-ban még el sem ejtették a kanalat......,pedig szerintem el fogják.

Re: nincs cím

#694283 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #694279

Most miért? Nincs vele sok probléma:-) Tegnap Mattheisen papát kérdezték a felvásárlásról... hááát, csak makogott, hogy ezt nehezebb mint a cseh izét, meg a DT azt mondta, hogy most nem(ilyet nem mondott a DT). "Riporter" meg elsütötte, hogy nem zörög a haraszt...Mattheisen papa meg csak nevetgélt, hogy nem zörög, nem zörög.....

Még jó hogy tegnap nem v…

#694272 Nyeretlen_Keteves

Még jó hogy tegnap nem vitték 333-on, most egy picit adtam nekik , mert nem vernek ám át!