Regisztráció Elfelejtett jelszó

Plus500 trader

Re: nincs cím

#733543 rbbj11 Előzmény: #682002

na, 200 usd-n tartottam jó vételnek 2013-ban, l. előzmény hsz.

Ez el is jött, vettem is

Re: nincs cím

#682002 rbbj11 Előzmény: #681955

200 dolcsi körül én is mernék venni tartósra, de most hype van sajnos

ok, szólok

Re: nincs cím

#681955 Ddavid Előzmény: #681953

Igen ez az összevisszaság ami gyanús és eléggé diszkontbróker benyomást keltenek. Rbb ha sikerült normális céget találnod akkor Én is beszállok a BTC dologba, mert megyeget szépen a dolog. Olyan embert ismerek munkahelyen aki 110 dollárnál belevett olyan 1 millával és most 7 millája van. Most vesz lakást... Azért ez kemény..

Re: nincs cím

#681953 rbbj11 Előzmény: #681944

a globális jelenlét miatt "bíztam" bennük, gondoltam egy osztrák pü-i felügyelet nem enged akármit...

nézem, 2010-es vélemények ezek, amikor állítólag nagyon nem működött rendben, azóta viszont nagyon elterjedt.

Én most azért lettem teljesen paff, mert jött egy email plus500-tól, hogy arany számlás lettem, és 10x-ezték a minimál pozik méretét és a hozzá tartozó letétigényeket! Erről semmit nem olvastam, most sem találok ilyet a honlapjukon, teljesen le vagyok döbbenve...

Re: nincs cím

#681933 rbbj11 Előzmény: #257866

na, ideje felhozni ezt a topikot, miután érintett lettem benne a bitcoinok révén....

vki kereskedik velük a fórumról?

Re: Osztalék

#396862 Amatoregy Előzmény: #374919

Kaptam egy sms-t, hogy kaptam 50.000 Ft bonuszt. Beléptem a rendszerbe tényleg ott van rajta a pénz. De kötni nem enged vele.

Ismeri valaki a részleteket az akcióról? (Már jó régen nem is használtam a rendszert...)

Re: Osztalék

#374892 Dekorum Előzmény: #374638

Az ilyen programoknál tudom hogy nem birtoklom a részvényt, de attól még valamit felszámolhatnak osztalék fizetésnél + vagy -, De ezek szerint akkor nem, és ezért nem találtam a leírásukban.

Re: Osztalék

#374638 nelson75 Előzmény: #374227

Nem biztos hogy igazam van de részvény kereskedés az CFD náluk, ott meg szó sincs arról hogy te birtokolsz részvényt

Osztalék

#374227 Dekorum

PÁr oldalt vissza olvastam de nem találtam erre vonatkozó hozzászólást. A részvényeknél az osztalék hogy kerül elszámolásra? longnál plusz? shornál minusz? Vagy egyszerűen osztalékra nem számol a rendszer?

Re: nincs cím

#366785 lackok Előzmény: #366743

Egy kicsit felületes vagy. Az általad betett linken lévő bejegyzés dátuma:

16 March 2010

Azóta kapott FSA bejegyzést (linkeltem is) vagyis már rég nem aktuális a Warning...

Engedélyezve van mi? Ta…

#366743 $hunter

Engedélyezve van mi?

Tavaly én is azt hittem,nem tudtam eléggé leinformálni,buktam is rajta egy keveset,de asszem nem is fizetett volna igyse-ugyse, mert most találtam róla vlmit, WARNING NOTICE statusza van, illegális cég,ja és a link ahol láthatjátok:

http://www.ifsc.gov.bz/notices.html