Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#665097 Lebleuf Előzmény: #665087

köszönöm,

akkor még oti kezét lehetne elengedni ezen az olajtól sikamlós parketten

ezt a görcsölést! verné…

#664519 macika

ezt a görcsölést!

vernék be jól hogy ráugorjanak

na nézz oda záróba meg f…

#664144 Aptiti

na nézz oda záróba meg felkötok 0-ba?

mondja már meg valaki mi…

#664130 Aptiti

mondja már meg valaki mi a jó ...verik ezt a trágyát?

Valami bef. alap csak lefolytja vele a BUXI emelkedést vagy van valami pletyka mögötte.

vagy szimplán csak átrakják a manyt Ricsibe.

Re: nincs cím

#661547 Kissherceg Előzmény: #660235

Három új töltőállomással bővült a Mol Románia hálózata, amely így 141 benzinkútból áll - közölte kedden az olajipari cég.

Az MTI bukaresti irodájához eljuttatott közlemény szerint a három új kút a Kolozs megyei Szászfenesen (Floresti), a kelet-romániai Jászvásáron (Iasi), valamint a Románia déli részén lévő, Arges megyei Calinestiben nyílt meg.

A Mol Románia az idén hat új töltőállomást helyezett üzembe. Ez a bővítés része annak a stratégiának, amely szerint 2015-ig 15 százalékra akarják növelni a vállalat jelenleg 12 százalékos piaci részesedését. Tavaly a Mol Románia 4 százalékkal növelte eladásait.

Most a MOL-t lepték el a…

#660228 MrTibi16

Most a MOL-t lepték el a 6 db os vevők...

Volt már Oti Ricsi nél is (minden nagynál 6-os a könyv vevői oldalán)...

Engem zavar csak?