Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

OTP részvény fórum

Re: csány most az ATV online (késletetett adásában)

#655860 banyaiz Előzmény: #655851

Elég régóta épül már ez a biradolam, és ha megnézed Cs papa gyerekei nap a bankszakmában nyomják. Nem ott folytatják a családi üzletet. Szóval előbb utóbb már csak a kora miatt is visszavonul. Most 60 éves. Pár éve még lehet ebben a bizniszben ha egészsége engedi, plusz nem vadásszák le a nagy "háborúkban".

Mondjuk ettől függetlenül vsz minőségi különbség lenne miniszterelnökként az eddig látottakhoz képest.

Re: csány most az ATV online (késletetett adásában)

#655852 Dr. ursi Előzmény: #655851

:o)

közben állami pénzpumpa eu jóváhagyása a hőn irigyelt osztrák banknál:

Az Európai Bizottság döntése értelmében akár 5,4 milliárd eurónyi friss tőkét nyújthat az osztrák állam a korábban államosított Hypo Alpe Adria számára 2017-ig - közölték a bank reorganizációs tervének elfogadása után osztrák pénzügyminisztériumi források a Reutersszel.

Re: csány most az ATV online (késletetett adásában)

#655851 Rozsdáskilincs Előzmény: #655734

"nemhogy miniszterelnök :o))) de hamarosan bankvezér sem lesz."

Ursika fejet hajtok képességei előtt, főként ha figyelembe veszem a nemét is:) Gondoltam világos mindenkinek hogy Csányi miért épít egy más üzletágban új birodalmat. De látom a beírásokon hogy csak kevesen látják át a cirkuszi mutatványokat:) A bankárkodás már lassan csak másodállás.

Re: nincs cím

#655840 banyaiz Előzmény: #655838

Érdekes lesz a történet. Nem tudom mennyi az eladási átlaga kb 4500. Részben azért adta mert bedobták a dev hiteles "utolsó" mentést újra. Kíváncsi leszek mit fog lépni, kijön a pekidzs és nem lesz annyira durva visszavesz esetleg stb. Nagyon nem kellene ez, hogy ő itt spekulálgassan a papírokkal negyedévente elad visszavesz stb. :)

Szerintem jelen pillanatban senki nincs aki tudná mi lesz ebben a csomagban a végén azok között sem akik erről tárgyalnak vagy döntenek. Nagyjából van egy középút a dologban ami vsz esélyes.

Re: nincs cím

#655838 macika Előzmény: #655835

jó lesz ez meglásd ))

az uzsonnás majd akkora srv csinál majd 3600-tól hogy három nemzeti sertéstelepre is kitelik majd )))

azzal fog nyugdíjba menni )))

Re: nincs cím

#655835 banyaiz Előzmény: #655829

Az a nagy kérdés Otp árf szempontból, hogy ebből mit árazott be a piac. Mert azért estünk 5 k felettről egy rendeset.

Ha light verzió lesz veszteség szempontból, arra el tudnám képzelni innen örömködünk egyet. Persze közben külföldön is ki tudja milyen hangulatok lesznek döntésig.

Re: nincs cím

#655831 banyaiz Előzmény: #655829

Úgy fogalmaznám ezt, hogy sok mindenről szó van, egyik nap egyik nyilatkozatban csak lakáscélú, a másikban már értelmezhető úgy is mindegyik stb. Attól függ ki szólal meg és éppen milyen lábbal kelt fel. Sokáig megy az ügy II. vh-s német hadifoglyok is előkerülnek.

Most mit tud csinálni Cs mint bankvezér, kiszámolja a max veszteséget, aztán megnézi , hogy mi történik a bankkal ha ez van. Igyekszik ennél kisebbre kihozni a végén a számokat.

Vhol 300-30 mrd között lesz ezen a veszteség. Ténylegesen mennyi lesz az majd kiderül vsz a 30-hoz közelebb lesz mint a 300-hoz.

Re: nincs cím

#655829 Dr. ursi Előzmény: #655823

mondom h pánikoltatás.

szó nem volt az összes hitelről.

csak a lakáscélúakról.

csányi az összesre mondta a 950-t.

Re: nincs cím

#655823 banyaiz Előzmény: #655812

Nagyon rejtélyes volt ez a kijelentés. ezek a pf-es címek :)

Annyi a rejtély megoldása, hogy az össz deviza hitel állományon (nem csak a lakáscélún) egy 20-30% közötti árfolyamveszteség.

Gondolom ez a plafon amivel Cs papa számolt. Ezt egy Otp elbírja, bár akkor az akvízicióra szánt lé oda van. Tőkehelyzet nagyon szuper mutatói is romlanak .

Viszont a többi magyar szereplő hát felkötheti a gatyát.

Szóval ezt a verziót én azért nem látom esélyesnek. De hát majd kiderül.

Re: nincs cím

#655815 Csusza Előzmény: #655527

:-)

Nincs ennek még nagy baja. Sok hiszti van mostanában, lassan hozzászokunk.

Re: csány most az ATV online (késletetett adásában)

#655806 banyaiz Előzmény: #655798

Annál minden jobb vsz mint amit pl végtörlesztésnél csináltak, hogy egyik héten még nincs több mentés, aztán hétvégén pártgyűlés vagy mi a bánat aztán benyögik, hogy végtörlesztés 2 nap múlva törvény. Ennél jobb ez a tárgyalásos, matekos verzió, még úgy is , hogy Rogán időnként rángatja a kutyaláncot az ólja előtt. :)

De azért bedobták júliusban a témát, jó lenne mondjuk szeptember végéig lezárni mert amíg ez lebeg addig Otp-ben sok minden nem fog történni vsz. Várja a piac a számokat.

Re: csány most az ATV online (késletetett adásában)

#655795 banyaiz Előzmény: #655789

Nem örülnék eddig lebegtetnék aztán közben menne a duma, hogy mennyire de mennyire megmentik a jónépet.

Macika: Talán még 3 is belefér addig. :) Most csökkent a vízdíjam is pedig ott nem is a gonosz kapitalisták hanem az önkormányzat cége intézi, kemény 300 Ft-al havonta. Szóval öröm boldogság van azóta. :)