Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTT1

Re: nincs cím

#656584 Zotya32 Előzmény: #656305

nem értem ezt a részvényt... ennél azért több volt/van benne...

jöhetne vmi hír, hogyan akarják rendezni a hiányzó saját tőkét... pótolják, vagy itt is jön a 10 ft-os névérték?

Re: nincs cím

#654031 macika Előzmény: #654029

nem ártana az összes t-ben

pl mondjuk a kregben miért nem volt megkeresés amikor az apportosok szórtak a napokig limites up közben és után

bár felesleges. tyúkosban se találtak semmit ((((

Re: nincs cím

#654029 Zotya32 Előzmény: #653934

"(#5952) PSZÁF Ellenőrzés

Értékelés: 0

válasz erre | Tegnap, 23:52

Ma levelet kaptam a brókercégemtől...

Egy rövidebb verzióját idézem:

Tisztelt XY!

A KBC Securitis a törvény xy bekezdésében megfogalmazott kötelezetségének eleget téve ezúton tájékoztatja önt, hogy a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete Piacfelügyeleti osztálya tájékoztatást kért tőlünk, hogy mely ügyfeleink rendelkeznek a BÉT-re bevezetett FUSO részvények 1%-át meghaladó (184700db) részesedéssel.

A fentieknek megfelelően ön 2013 aug.24. napján a megkeresésben szereplő mértéket meghaladó 2XX.XXX db FUSO részvénnel rendelkezett.

Kérjük a fentiek tudomásul vételét.

alexandra28"

No, lesz vmi fusoéknál? mire fel gyűjtik az 1% feletti tulajokat??

Nincs most semmi időm er…

#654010 cédrus

Nincs most semmi időm erre a vacakra, ez egy újabb 400 milliós leírás, vagy még a múltkori, ami értelemszerűen megjelenik a félévesben? A 3 millióhoz ezúton is gratulálunk, valószínűleg ezt tudták a hangyák a Bükkben!

Re: nincs cím

#654000 Bacherachi_rabbi Előzmény: #653992

Shalom, itt a Bacherachi Rabbi!

Hitközségünk külön örömmel nyugtázza, hogy a Társaág a MIRAMAX szerzóődéses partnere lett!

A mai tragikus hangú féléves jelentés egy bolhacirkusz, hiszen a nagy hír megvan: "a stúdió kínálatában szereplő, a kritikusok és a közönség által is számos elismerésben részesített mozifilm" immár a teljes Föld és a környező bolygók televízióin is elérhető.

Ejnye, hitehagyott, hitvány nemzedék!

Csak keseregnek a félmilliárdos eredményen, és a fától nem látják az erdőt! Egy ilyen ékszer-értékpapírt csak szeretni lehet! Csakhát, sajnos, ha ilyen jó ütemben fogy a saját tőke, akkor hamarosan elsötétül a képernyő...

Shalom, jó TV-nézést, a stúdió kínálatában szereplő, a kritikusok és a közönség által is számos elismerésben részesített mozifilmek vonakozásában:

A Bacherachi Rabbi

Re: nincs cím

#653990 exmnbs1 Előzmény: #653917

ez a cég nem engedhet meg magának -1.4mrd-os "eredményt" mint a keged mert elfogyna a mérlegfőösszege jóval előbb

Lázár aki Lázárné cégébe áttolta a businesst azt kamuzta hogy a tőkehelyzet 3 hónapon belül helyre áll

mikor szállítják le itt is a tőkét????

Re: nincs cím

#653987 macika Előzmény: #653980

itt anno az "R" pakknál kezdődtek a dolgok

azóta sok minden történt pl a krédit lány pápázott

de

Re: nincs cím

#653980 xmann Előzmény: #653936

sosem ért semmit a cég, a bennfentesek viszont sokszázmilliót szedtek ki az ostoba kisbüfik zsebéből. De persze az első pillanattól látszott mire megy ki a játék, úgyhogy akit ez meglepetésként ért annak nem való a tőzsde. Voltak persze nagy elődök: humetnutex, novotradegenesishunmining, és a klónok, kreditjog, biomed, stb.

Re: nincs cím

#653938 Hali79 Előzmény: #653934

Szia!

Teljesen egyetértek ezzel a hozzászólásod minden betűjével!

Üdv:hali

Re: nincs cím

#653936 Hali79 Előzmény: #653932

Szia!

Most még nincsen negatív tőke,de még egy ilyen és lenne:)

Most még +23,55ft/ részvény a saját tőkéje a cégnek elvileg!

Persze,hogy az miből áll más kérdés:)

Üdv:hali

Re: nincs cím

#653934 Sly-- Előzmény: #653929

Igen, elcseszték, ezzel én is egyetértek.

Belecseszték a saját zsebükbe.

Ahogy szokták minden tolvajban.

Re: nincs cím

#653929 Hali79 Előzmény: #653901

Szia!

Megszokott dolog egy jelentésben(akár nagyobb cégeknél is),hogy a negatív eredményt zárójelbe helyezik,de szerintem ezt ennyi év után te is tudod.

Szóval mielőtt valaki esetleg ez alapján kereskedik,annak íróm ,hogy az kemény -23,6ft/részvényenkénti eredmény

..ami nem semmi!

Így a saját tőkéje a cégnek nincsen több 23,55ft/db-nál,szóval a féléves veszteség több,minta jelenlegi saját tőke..

Nem beszélve,arról,hogy ennek a tőkének a 99%-a szellemi termék ami bármikor nulla közelébe írható,ahogy eddig is alkalmazták!

Szóval nálam ez a cég egy nulla,ami csak spekire lehet jó(mint a többi is a t -kategóriában -ha olyan az árfolyam lehet nekem is lesz:))!

Pedig szerintem lett volna esélye ennek a cégnek,de valahogy elcseszték..

Üdv:hali