Ha jól értem, új versenyző van a felvásárlására.
Újraindítja Horvátország a Hernádi Zsolt elleni nyomozást - írja a Bloomberg a horvát ügyészség közleményére hivatkozva. A horvát fél már megkérte a magyar hivatalos szerveket, hogy segédkezzenek a Mol-elnök kihallgatásában. A horvát ügyészség még 2011. júniusban kezdeményezte Hernádi gyanúsítotti kihallgatását Ivo Sanader, egykori kormányfő megvesztegetésének ügyében, időközben a magyar ügyészséghez került az ügy, ahol bűncselekmény hiányában megszüntették a nyomozást. Eközben a Mol kitart korábbi álláspontja mellett, miszerint a horvát vádak nem megalapozottak.
MOL-al mostanában kereskedik vki? Főleg az olaj világpiaci ára, vagy az a régió gazdasági teljesítménye alakítja az árfolyamát, amely a vállalat működési környezete?
Mai shortom nem volt az év tradeje, 65pont nyerő, ebből lejön a brokidíj.