jav: 1:10
nahát..milyen ismerős valahonnan.... phylaxia dallas ...... tp melyik? 0:55? )))
most olvasom, hogy maga megint eltévesztette a házszámot.... :))
http://www.guardian.co.uk/world/video/2013/may/18/black-bear-tree-florida-garden-video
UTE már a 9. helyen.. törnek fel, mint a palagáz :))
köszönjük a lájkot a nagyszerű fradika győzelem után
sörhas jenő )
a fradi vándor cirkusz Győrbe érkezett, nincs pálya, nincs csapat... Berkenyére, ha jöttök kapsz egy pofa sört. .))
http://fn.hir24.hu/gazdasag/2008/01/22/brokerpoker/
Pintér Zoltán
PROFIL. A Napi Gazdaságnak a 100 leggazdagabb hazai üzletembert bemutató kiadványa szerint 9,8 milliárd forintos vagyonával ő a 38. legtehetősebb magyar. Vállalkozási portfóliójának alapeleme az általa elnökölt Buda-Cash Brókerház Zrt., amely a saját tulajdonban levő budapesti központi irodaháza mellett tíztagú vidéki fiókhálózattal is rendelkezik, és éppen intenzív közép- és kelet-európai bővülést kezdett. Pozsonyban és Bukarestben nyílnak irodák, a régió többi országában pedig ügynökökön keresztül szolgáltat majd a brókercég. A független magyar társaság összforgalmát tekintve is folyamatosan a tíz legnagyobb brókercég egyike, a határidős szekcióban pedig egyenesen piacvezető. Saját tőkéje 2,3 milliárd forint, adózott nyeresége 2006-ban 576 millió forint volt.
FŐBB ALAKÍTÁSOK. Pintér további érdekeltségei széles ágazati kört fednek le és gyakran változnak. Az általa közvetlenül birtokolt, vagy az érdekkörébe sorolt cégek között van a tőzsdén is jegyzett Első Hazai Energia-portfólió, amely egykor tőzsdei bevezetés előtt álló áramszolgáltató részvényeket gyűjtött be; ma már egyik legfontosabb érdekeltsége éppen a Buda-Cash. A Pintér-portfólióban megfordult a Hungária Közraktár, az Egyesült Vegyiművek, voltak ingatlanprojektjei, még belföldi fogyasztókra építő kínai pálinkafőzdéket is üzemeltetett, ám ebből az ígéretesen induló üzletből kiszállt. Pintér ugyan a pekingi pálinkaüzlettel felhagyott, de továbbra is tulajdonosa az Agárdi Pálinkafőzde különleges minőségű gyümölcspálinkákat előállító üzemének. Érdekeltségébe tartozik a keleti és nyugati exportsikereket is felmutató SVT-Wamsler salgótarjáni kandalló- és kályhagyártó – a nagyvállalkozó az érdekkörébe sorolt nagyobb (10 milliárd forint feletti forgalommal rendelkező) cégeivel a tőzsdei megjelenést fontolgatja. A futballt és a sízést is kedvelő befektető állítólag az ausztriai Murauban síszállodát is épít.
2. részben elhangzó békés megyei sajt, meg tojásüzem:
a komplett Pintér birodalom került be a phylaxiába... persze, hogy jön a névváltoztatás... kérdés, hogy innen mekkora szintre húzzák fel az árfolyamot... mert nem hinném, hogy ezek után PZ célja az 5 ft-os árfolyam.
http://gazdasagiradio.hu/vendeg/55507
2. rész tényleg érdekes, korábban már linkeltem ide, most végh úr a pf-en dobta be ismét.
A tavasz nagy tanulsága, hogy azért mert egy trend már uncsi, attól még sokáig tart. Érdemes volt azt a yenes gyengülést figyelni. Tavasz tradere nem meglepő, hogy Slyka lett. 2 hely Zoltán a forradalmi bio cucc tradékkel. 3 hely Maci tcom velem megosztva a Tesla gmbh és firts solár turbo long pazar kereskedési sóm miatt.
matáv kellett mindenkinek megint
nutex/phylex/telsex - selejt ))
ja és HAJRÁ FRADI!!!
HAJRÁ ETO
áfész ute már csak a vecsési rangadóra lesz érdekes )))
Már nem sokáig létezik a phylaxia. Kimúlt a 100. évfordulóval. Tp jól megünnepelte. Szétosztotta a vagyont, az értéket a haveri kutyák között.
elélvezek a gondolattól, hogy otthon a sufniban hosszabbítóról feltöltöm a kocsit és az osztalékból kifizetem az eműt. ez a rezsi csökkentés...
nem foglalkozom masszívan eső trendben lévő cégekkel. :))