Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

off

#621326 Dmode

stadiom épités lefújva?hmmm,érdekes a mi kis politikai elitunk el akarja tüntetni a fradit a föld szinéröl?ugye tudjuk,hogy a régi stadiont bontják,az új nem fog megépülni?

vajon honnan jöttek ezek a jó kis ötletek?csak nem a izrael?

mindig is útban volt nekik a fradi,mint fasiszta érzelmű szimpatizások............

Re: nincs cím

#621289 macika Előzmény: #621264

A történetet nem megismételve, ismételten és nyomatékosan felhívom minden kedves olvasóm figyelmét, hogy mindazon vállalatok, amikben Csereklei Gábor benne van, (a) azt ő irányítja (b) egy csalássorozat alanya, eszköze.

Ezek közül, ami ismert, az a Humet, a Nutex, a Reanal, az Organic Mission. Ez utóbbi már csődvédelmet kért és átnevezte magát Orgfood-nak.

Két fontos üzenetem van. Az egyik az, hogy - és ez gondolom igen furcsa - akinek van, az mielőbb szabaduljon meg a Nutex részvényeitől (aki megveszi, végtelenül sajnálom). Egyszerűen nem éri meg az a pár ezer forint esetleges haszon ami egy esetleges emelkedés miatt realizálható (lenne), azt a kockázatot, hogy ezt a csaló gazembert és társait végre eltávolítják a közéletből azok, akik/amelyek erre fel vannak kenve, és akkor borul itt minden.

A másik, hogy bármennyire sem a magyar (csődben lévő) cég az adósuk, ha bármely Organic Mission (figyelem: Orgfood) cég az adósuk, jelentsék be hitelezői igényüket a csődbiztosnál, no meg a cégnél. Egészen bizonyosan a tröszt-kapcsolat miatt valahol az egész cégcsoport minden egyes cége felelős azért, amit Csereklei művelt. A kötvényekből befolyt pénzt Liechtensteinbe exportálta egy off shore alapítványba, tehát keményen rajta kell lenni, hogy vissza lehessen szerezni. Ennek módjáról már írt az Önök őszinte híve, aki változatlanul várja, hogy ajánlatot kapjon OM követelések eladóitól.

Civinjanos

.

jenő bá mi lesz? pápá nutex? goto luxemburg? vagy cs.a? )

Re: nincs cím

#621247 Zotya32 Előzmény: #621239

rögtön az első befektetésem ilyen volt... re: phylaxia, keveset rendszeresen, meg egyéb aranyköpések :)

Re: nincs cím

#621220 Zotya32 Előzmény: #621215

persze, ha saját lenne, nem ilyen tempóban nyomnám, ez csak ismerkedés az új világgal, meg egyáltalán a kezelőfelülettel. :)

Re: nincs cím

#621216 Zotya32 Előzmény: #621211

Összesítõ:

Jóváírás/Terhelés: 1 000 000.00 Hitel: 0.00

Lezárt P/L: 625 672.32 Nem Realizált P/L: -38 692.44 Margin: 187 525.09

Egyenleg: 1 625 672.32 Saját Tõke: 1 586 979.88 Szabad Margin: 1 399 454.79

Re: nincs cím

#621215 macika Előzmény: #621213

mm-et kell megtanulni - money managmet- és a rr faktort

más csak szöveg

magyarul pozíció méretezés!!

Re: nincs cím

#621213 Zotya32 Előzmény: #621211

nem, most átmentem pluszba... 1.625e ft-nál járok, kezd visszajönni az arany short is :))

Re: nincs cím

#621081 macika Előzmény: #621077

Tesla Motors tegnap zárás után tette közé első negyedéves számait, melyek hatalmas meglepetést okozva jelentősen túlszárnyalták az elemzői konszenzust. A korábbi negyedévekben elszenvedett veszteség után most először volt nyereséges a cég, az elemzők és a menedzsment által adott EPS becslést pedig 200%-kal sikerült meghaladni. A részvények több mint 20%-ot emelkedett a nyitás előtti kereskedésben.

Re: nincs cím

#621077 Keg Jenő Előzmény: #621074

Tesla motors

CTRP 29.38 +5.58 NCR 29.99 0.00 FSLR 46.74 +1.53

70.26 Real-time: 12:54PM EDT NASDAQ real-time data - Disclaimer Currency in USD

+14.47 (25.94%)

Re: nincs cím

#621072 Keg Jenő Előzmény: #621069

Csendesen figyelek, dolgozik a kockázat kezelésem. Csak már valahol realizált nyereséget fektetekbe a trend irányába érték alapon. Van egy régi indikátorom... amerikai munkanélküliségi ráta és a hetes rsi.