Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: élménybeszámoló

#62419 Gudakes Előzmény: #62360

Néha mikor belenézek, nem tudom megállni, hogy ne reagáljak a hülyeségekre. Ez a jobbik-hívő dolog kicsit sok volt nekem. Szerencsére azért láttam, hogy nem mindenki ért egyet a nyomulásukkal. Bátrabbnak kellene lenni, és hangoztatni, hogy nem csak övék az ország, és minden, ami megtetszik nekik!

Mercurius, külön gratula a Magyars-be magyar... akcióért! :D Dlph kibukott rendesen, de aki érti, az érti, és nem hinném, hogy szószerint kell értelmezni! :)

Bocs az offért! :)

Re: élménybeszámoló

#62360 exmnbs1 Előzmény: #61287

beleolvastam a PF 1-2 fórumára, ahol csesztettek titeket, Guda, Merc, hihetetlen mi megy ott

Re: élménybeszámoló

#61276 exmnbs1 Előzmény: #61252

Én pittbullra tippeltem)))))

Nem fog, előbb valakivel innen a környékről szeretnék összefutni)))))

Re: élménybeszámoló

#61252 Mercurius Előzmény: #61195

Azt írta.... meg veled akar talákozni. Lehet előtte vesz egy dobbermant, meg egy rotit... :-D

Re: élménybeszámoló

#61058 Mercurius Előzmény: #60773

Szia Frontin!

Üdv. a Stocklandyardon!

Van itt privát üzenő lehetőség, úgyhogy a magánrandijaidat ott beszéld meg a csajszikkal...

:-DDD

UI: óvszert vigyél!

Re: élménybeszámoló

#60775 Frontin Előzmény: #60774

Hát ez megint nem ment át.

Vajon miért? Egyébként Pearl Jam volt a tettes.

Re: élménybeszámoló

#60773 Frontin Előzmény: #60660

Üdv mindenkinek!

Egyszer már küldtem egy üzenetet, de az vmi miatt nem ment át.

Ex, jövő héten éppen dolgom lesz azon a nagy büdös budapesten (szándékosan írtam kisbetűvel, annyiba veszem), szívesen találkoznék Veled, hogy személyesen beszéljük meg mi is a problémád a Genesiss-sel. Érdekes randi lenne, ígérem nem csak arról beszélgetnénk, szerintem mindenkinek hasznos lenne, ráadásul még harapni sem harapok, pedig kutyanézőbe megyek. :-) Egyszerűen kíváncsi vagyok, és szeretek új embereket megismerni.Benne vagy?

Re: nincs cím

#60675 Mercurius Előzmény: #60649

jólfésült svájci.... :-D

a Greco se svájcinak nem nézett ki, se jólfésültnek. A "lengyel" viszont szerintem meg sem szólalt végig... (vagy igen?) szerintem Janssen volt egyedül jólfésült, és lichtensteini (ha nem is benszülött), de az már egy köpés svájctól...

Re: nincs cím

#60666 Mercurius Előzmény: #60649

2 hónap nem hangzott el szerintem a Közgyűlésen, én nem emlékszem ilyenre. De ha mégis, hamarosan kiderül.

Rényit nem váltották le sem az IT-ből, sem a vállalat igazgatói székéből. Sajnos Krumi másra figyelhetett... :-P

Re: nincs cím

#60649 exmnbs1 Előzmény: #60628

azt hittem a Grecot))))

krumi írta ide

"Most úgy néz ki, hogy még 2 hónapig lesz vezérigazgató. A közgyűlés végén a jólfésült svájci megkérte, hogy az új IT működésének megkezdéséig ne hozzon a menedzsment semmilyen lényeges döntést a cégnél. Baljós szavak! (Rényi jövőjét tekintve.)

Itt a bizalom eltörött, és ha nincs bizalmad a másikban, akkor nem hagyod meg felelős pozícióban (a cégedben). Más játszótéren játszhat amit akar. "

Re: nincs cím

#60628 MrApricot Előzmény: #60612

ej, de kár, hogy nem voltál ott és nem tehetted fel ezt a kérdést személyesen...:)

ui: vajon ki nézte "svájci"nak Jedrzejowicz-ot? ha megtalálod, linkeld már be lécci, kiváncsi vagyok

Re: nincs cím

#60627 Mercurius Előzmény: #60612

Ez eleve valami félreértés volt ami itt megjelent.

Lehet a régi IT tagokra vonatkozott, bár nem értem, mert eleve egyhangú döntésre van szükség, másrészt őket leváltották.

Ha érdekel hívd fel a céget, és kérdezd meg.