Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#60612 exmnbs1 Előzmény: #60581

Merc, valaki a kgy után arról írt,hogy a vezetést megkérte a svájci (az ki?) hogy ebben a 2 hónapban ne hozzanak lényeges intézkedést. Miért, utána mi lesz?

Re: nincs cím

#60581 Mercurius Előzmény: #60565

3 db kötés nem izgat, és kint amúgy is mindig is sokkal volatilisebb a kereskedés. Lehet átkötés is, stb...

Itthoni -9% már izgatna most.

A dont panicot meg nem arra írtam, mivel nem is figyelem mi történik kint, hanem arra, hogy nem jött hír. Mindegy. Pánikoltatni Te szoktál, ami nem normális. Lehet venni, eladni, meg tartani, de egyiket sem teszed, csak pánikoltatsz. Az abnormális.

Amugy megváltozott a tőzsde volatilitása, elég csak az OTP kereskedését nézni. Volt ma -5%-on mindenféle hír nélkül...

Re: nincs cím

#60565 exmnbs1 Előzmény: #60559

Nem Merc, -9 % fölötti esés Frankfurtban, de téged az esés nem izgat, mint aki olcsón vette ,ezért kérdeztem rá

Re: nincs cím

#60559 Mercurius Előzmény: #60544

Ugye Te sem tudod, ez hogy jön a mai frankfurti árfolyam linkedre való reakciómhoz...

Sajnálom hogy ennyire szét van esve a gondolatvilágod...

Hány éve volt 67 Ft a Novotrade árfolyama, és mennyire aktuális ez???

Re: nincs cím

#60537 Mercurius Előzmény: #60522

692-663= 29 Ft. Nem 67 Ft. Már megint miről beszélsz (kérdezel)? Na nem mintha érdekelne...

Re: nincs cím

#60519 Mercurius Előzmény: #60505

Ja, 2,32 euro=663 Ft, volt benne 3db kötés, itt meg 692.n zárt. Vége a világnak...

Re: nincs cím

#60449 Mercurius Előzmény: #60446

Nem én. De a héten volt több telefonos megkeresés is a részvényestársaim részéről.

Re: nincs cím

#60429 Mercurius Előzmény: #60415

Lehet igen... tudod ők más szemszögből látják a storyt. Tudják mit tesznek nap mint nap, mi meg nem, és nem a mi fejünkkel gondolkodnak. Mi csak azt látjuk, hogy nincs hír, amiből következtetéseket vonunk le.

Ezért kell a cégvezetéssel folyamatosan kommunikálni. hogy ő tudják, mi hogyan látjuk (vagy nem látjuk) a dolgokat, és mi is lássuk, hogy mi történik (vagy mi nem).