Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÁNY

Re: nincs cím

#616331 Koffein Előzmény: #616134

én is tartom már egy ideje, csak lassacskán nyugodt higgadt fejjel bővítgetem...

Osztalék nélkül 450-en v…

#616134 Stef

Osztalék nélkül 450-en van nulla forgalommal, eldobta a 44forintot. A kutya sem akarja eladni.

Lehet beállok vevönek 440-re.

Re: nincs cím

#615746 akpo7 Előzmény: #613391

Hétfőn már a 44 Ft oszt. nélkül forog. Egyelőre nem valószinű, hogy ez lesz!

Re: nincs cím

#614960 Fornit Előzmény: #613330

Rövidesen kiderült, hogy Tocsik Mártáról van szó, aki tízszázalékos részesedést kapott abból az összegből, amelyet a helyhatóságok elengedtek, így összesen 804 millió forint sikerdíjat vett fel a vagyonkezelőtől.

Aztot nézem, hogy jól rá…

#613391 Koffein

Aztot nézem, hogy jól rátapadt az átlag 490-re... 500on erővel át kéne rugdosni oszt akkor építhetné a bázist 5xx valamiről...

Tájékoztatás a 2012. év …

#613330 macika

Tájékoztatás a 2012. év után járó osztalék kifizetésének rendjéről

Az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. a 2013. április 10-én megtartott éves rendes közgyűlésének döntése

alapján a 2012. év után egy darab, a Budapesti Értéktőzsdére bevezetett, 98 Ft névértékű „A” sorozatú,

dematerializált módon előállított, névre szóló törzsrészvénye (ISIN azonosító: HU0000093257) után 43 Ft,

azaz Negyvenhárom forint bruttó osztalékot fizet.

Az osztalékfizetés kezdő időpontja: 2013. május 2.

Osztalékra az a részvényes jogosult, aki a KELER Zrt. által 2013. április 24-i fordulónappal készített

tulajdonosi megfeleltetés alapján felállított részvénykönyvben szerepel. A 2012. évi osztalékra jogosító

ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. törzsrészvényt utoljára 2013. április 19-én lehet vásárolni a tőzsdei

forgalomban.

Az osztalékfizetéshez kapcsolódóan – az előző bekezdésben leírtaknak megfelelően – az ANY Biztonsági

Nyomda Nyrt. tulajdonosi megfeleltetést rendel meg a Központi Elszámolóház és Értéktár (Budapest) Zrt.-

től (továbbiakban KELER Zrt.), melynek fordulónapja: 2013. április 24.

Re: Emelkedes

#611756 akpo7 Előzmény: #604685

Ujra bele-bele csippentenek. En ezt is tartom, meg a MT-ot is. Kb. ua. penz van bennuk.

Re: Emelkedes

#604697 Ibiza Előzmény: #604685

"mtelo sokkal rosszabb, mivel folyamatosan zuhanni fog az osztaléka, azt különadók terhelik, ezt nem, semmilyen szempontból nem érdemes mtelóhoz hasonlítani. Nem véletlen, hogy mteló magasabb osztalékkal sokkal mélyebb áron forog." by tőled,..

"a jó, egyelőre én is kiszálltam 500-as átlaggal, mert mtel 400 ft-on perpill érdekesebbnek tűnik "

na mi..tanulunk Ibizától..

Re: Emelkedes

#604685 rbbj11 Előzmény: #603877

na jó, egyelőre én is kiszálltam 500-as átlaggal, mert mtel 400 ft-on perpill érdekesebbnek tűnik

Emelkedes

#603877 akpo7

Igy 15-20 Ft-onkent jo lesz. De azt sem banom, ha hetente megy ennyit...

Re: nincs cím

#603701 Ibiza Előzmény: #603679

igen..nem is furcsa..megemelkedik az ára és hirtelen a kosárba kerül..nem is benfenntesgyanús.

Vannak befektetési cégek befalapok akik csak az indexben szereplő papírokat veszik..

Re: nincs cím

#603679 akpo7 Előzmény: #603556

Remelem, hogy azt jo jelnek lehet tekinteni, hogy ilyen negativ hangulatban nem ontogettek meg a hirekre. A BUX-ba kerules sztem szinten tamaszthatja, nem csak az osztalek merteket kell nezni.

Re: nincs cím

#603556 Ibiza Előzmény: #603475

"valószínűleg nem ez fog nagyobbat esni"

jaaa hát ha meg van dumálva....

Mtel soha nem volt 355 alatt nekem fél pakk 380 negyed 390 és negyed adag 400ról van (nem Ft-ra pontosdan adom meg).. Mtelben is lehet legenda..

Any 380 környékén veszegettem.. és jópárszor jókor szálltam ki és vettem vissza.. 370x-390 környékén szállogattam ki..

20-25 %-al már sokan fognak kiszállni.. beszállni meg bármikor lehet.. a gond az elég illikvid..

Re: nincs cím

#603483 rbbj11 Előzmény: #603440

most nem, de jövőre igen. És maga a rv. értéke is, mivel mtel cég értéke is. A többség, aki most is veszi, sztem nem néhány hónapra, hanem min. 1-2 évre, és eszerint mérlegeli, hogy mtel vagy any

Re: nincs cím

#603475 Koffein Előzmény: #603440

nézd meg az mtelt fél év múlva oszt nézd meg ezt... valószínűleg nem ez fog nagyobbat esni...

no mindegy, van aki spekizik, van aki hosszú távon fektet be, nem mindenkinek egy a stratégiája... ha vennék mtelt, abba is több évre szállnék be, mint a ki be ugrálás, napi hírek/grafikon figyelés éstb...

Re: nincs cím

#603438 rbbj11 Előzmény: #603426

mtelo sokkal rosszabb, mivel folyamatosan zuhanni fog az osztaléka, azt különadók terhelik, ezt nem, semmilyen szempontból nem érdemes mtelóhoz hasonlítani. Nem véletlen, hogy mteló magasabb osztalékkal sokkal mélyebb áron forog.

ok....43Ft..488as áron o…

#603426 Ibiza

ok....43Ft..488as áron oszt?..mtel százalékban többet fizet..410re 50et..nem tudom mi az öröm tárgya..ráadásul illikvid..

Speki volt..szép volt..de ennyi..