Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Itt vagyok

#8106 Gudakes

Szép jó estét Genesis Tuljdonosok! :)

Ha már a Pf topicot megútáltatták velem, itt remélem csak az értelmesebb/normális személyek lesznek.

Én is most akarok bevásárolni Geniből, de félek, hogy nem hoz nagy durranást a befektetői csere.

Bár egy 20-30 emelkedést símán hozhat, de azt követően a visszacsorgás borítékolató - a következő jóhírig.

Re: MVM-milliárdok offshore cégeknek

#7256 Moiser Előzmény: #6826

Szépen tartja magát 0 forgalommal :) Jót röhögnék (a másik szemem meg..), ha ez lenne bejelentés után is mondjuk pár évig :D

Re: MVM-milliárdok offshore cégeknek

#6375 Moiser Előzmény: #6245

na mi van mááá, nem lehet kapni névértéken?

Re: exmnbs!

#6220 JP Előzmény: #6049

Merc, erre még a macid is jót nevetett ott melletted :-)

Pallaska, I don't know who I am. Sorry

Re: exmnbs!

#6046 JP Előzmény: #6041

Moiserke , most kapd el a hamust, ha tudod ! Szegény numerák :-))

exmnbs!

#5961 JP

ha minden igaz Exike, akkor itt van már akit vártál :-)

Re: támasztékolmány

#3891 Moiser Előzmény: #3884

Elnyomáskor el szoktam találni a hamust, hamuzáskor néha bajos.. csoda, hogy a numerikus oldala a billenytűzetnek még nem lázadozik :))

Re: támasztékolmány

#3884 JP Előzmény: #3854

Merc !

" l'actionnaire c'est une béte" , azaz, a részvényes egy állat, tartja a régi francia, tőzsdés kozmondás. Ennyi kutya, macska stb mellett, gondoltam az állatok királya is elfér egy ilyen komunában :-)

(itt leszel 13.42 és 45 között? )

Moiserke, én nem vonom kétségbe az alapvető dolgokat, de ugye a cigicsikket a hamuzón nyomod el , még egy esetleges psichológiai disszertáción is ? :-)

Re: ........

#3857 Mercurius Előzmény: #3848

Tessék... úgyis olyan ez az oldal már mint egy állatkert (már bocsánat). :-D

Re: támasztékolmány

#3854 Moiser Előzmény: #3823

Egyszerű: ez a mániája szereti bosszantani a népet... én meg elvagyok itt csendben is, ha az jobban tetszik :P

Az az igazság, hogy nem foglalkozom részvénnyel mostanság (ebből van még), igy nincs is sokmindent mondanom, meg az ész osztás se volt soha kenyerem,a Geni is csak becsületbeli szélmalomharc leginkább :)

Pszichológia disszertációra meg nem készülök, igy a kutatási anyagra sincs feltétlen szükségem, de a te kedvedért, ha nagyon vágysz rá... (alapvetően kedves lány vagyok) :D

Re: ........

#3848 JP Előzmény: #3841

Ez csak természetes, Merc ..... nem is értem, hol a fekete napszemüveg a parókád alól :-))

Re: támasztékolmány

#3823 JP Előzmény: #3802

Jajj Moiserke, madárperspektivából kell azt olvasni, figyelni. Igaz, eddig még nem volt sem szerencsém, sem pechem részvényesként kifogni , amikor kárrogni kezdett valamiben ...igy az én tapasztalataim, abszolut pozitivak a jelenséggel kapcsolatban :-)

Meg aztán Téged is csak Genis topikban lehet látni, honnan gondolod, hogy pont itt floodolna ? :-)

Bár ahogy elnézem a piacot, itt is akadna még dolga , bőven :-)

Re: támasztékolmány

#3802 Moiser Előzmény: #3794

Remek.

Nagyon vágyom rá, h telefloodolja ezt is a mutyi, csőd, nem lesz ebből semmi se etc hozzászólásaival :D

Kivülről vágom már az összes szöveget, simán odaképzelem (fejben is uncsi, nem muszáj látnom), úgyhogy az én szórakozásom miatt ne tedd :P