Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#792267 Ronin_ Előzmény: #791736

Szomorú. Megérdemelne egy nagy verést. De olyat, hogy a kezét se tudja többet felemelni.

Re: nincs cím

#791736 Bendeguz Előzmény: #665567

Istók Ede a 2011-es lebukása óta teljesen eltűnt, kiemelték minden látható pozíciójából. Nem volnék meglepve, ha a "magyar bankos" eszmefuttatása után végül valamelyik ellopott bankba tették volna ügyeskedni. Durva, hogy mennyire nincs róla azóta semmilyen találat a neten.

Re: nincs cím

#665567 exmnbs1 Előzmény: #504728

http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/109/7/#post504728

"Ok,DMolnár, nem vagyok bosszuálló, mint a kiválasztott zs...zsiráfok.

Szóval, határhelyzet van. Volt egy sztori--rfv duplázódunk,senki sem ismer bennünket,fű alatt nagyot húzunk--tartott 2011.május elejéig. Élt 2 évet. Én éppen 15 éve húzom az ipart.nemegyszer átéltem a mai napot. Nem esett jól--3 hét alatt épp 32 millió a mínusz-- de pont ezért tudom:ennek be kellett következnie.

A DMolnár-féle kezdő--de megértve,és megpróbálva segítve--résztvevők pánikreakciói érthetőek. Én is ezt csináltam, amikor megyó éppen tromphfolt 9 éve. Mindenem elment.eladtam,elegem lett soha ne lássak tőzsdét....Megértem, és bocs, de elnéző mosollyal szemlélem.

Szóval a papír,itself. Ne lássunk összeesküvést, bár bizonyos esetekben nem vagyok ellene...Egyszerűen 2 éven át former mindig megfogta ha ilyen volt a szitu,5-10.000 darabbal az ár ott volt, ahol célszerűnek láttam...de most nem akartam:de Molnár egyet ne felejts el:ha én tételt adok, akkor csak úgy, hogy az ár emelkedjen(remember last october 9500-9800).Miattam az ár sohasem fog esni.....

A mai esés az elmúlt hónap rózsaszín szemüvegének eredménye:csak fel15-20-30k-ik..

Megsúgom:meg lesz, de nem úgy és nem akkor amikor a legtöbben várják. Értsétek meg: a tőzsdén egyszerre mindenki NEM nyerhet...

Kell kirázódás...a tanulópénzt--15 év után-- 30 millióm bánta..Jó pap...

DE:ma láttuk az alját.Kéretik számonkérni(nem júl1-én)...Felnőtté váltunk....

Aki maradt, erős...Aki ma a lövészárokban hátat fordítva menekült,az nem fegyvertárs..Szerintem elhullott...lehet ezért veszett el ERDÉLY?

istokede""

Re: nincs cím

#585688 matgab Előzmény: #585385

Hát igen, ez lehet a nagy bajod neked, hogy sok itt a "gyó matyar"... Túl sok... Milyen szép lenne neked, ha egy sem lenne, igaz? Ne válaszolj!

Re: nincs cím

#585658 rbbj11 Előzmény: #585648

ráadásul nem magamról állítottam, hogy ezekbe a körökbe tartozom, csak ismerek közülük néhányat. Tehát nekem aztán végképp nem való a nagy T-vel írás :)

Re: nincs cím

#585648 Bendeguz Előzmény: #585617

Jaj, rég volt már az általános iskola. Nem kötelező naggyal írni, de meg lehet adni a tiszteletet, és ezt a nagy kezdőbetűvel jelezzük. Te, Téged, Veled, Hozzád, stb. De nem követeli meg a szabály.

Re: nincs cím

#585643 rbbj11 Előzmény: #585625

nyilván mindenfelé lehet mindenki leszármazottátt találni, de huszadik rokoni leágazásnak semmi jelentősége, ilyen alapon pl. lehetne mondani, hogy van 100 millió magyar....mint azt jó kormányunk épp be is vezette: elég egy magyar felmenő, és kérheted az állampolgárságot. Most osztrák gazdák ezrei kérvényezik itt Burgenlandban, és meg is kapják. Mert az egyik dédszülő magyar volt...ahhoz túl nagy volt a keveredés Európában.

Ennyi erővel (néhány bútor) az ecserin is sok Esterházy van.

Re: nincs cím

#585625 exmnbs1 Előzmény: #585613

rbbj11, ez nem teljesen igaz, watson is ír ide pl

egyszer évekig együtt dolgoztam valakivel, megbetegedett, meglátogattuk a bútoraikból derült ki kik is

Re: nincs cím

#585622 taresz Előzmény: #585621

Olvasmányos volt a mai nap itt a "döglött" topikban. :) Némelyiken jót derültem.

Re: nincs cím

#585621 rbbj11 Előzmény: #585618

ricsi, ez a topik mindenre jó, de leginkább arra, hogy elválasszuk az ocsút a pelyvától. :)

Úgy látszik, rfv és e-star topikokban nagy arcú, de valójában sikertelen emberek tűnnek fel túlnyomó többségben. Előbb-utóbb a többség, mikor a kudarca már napnál is világosabb, felszívódik.

Azért a kamuzásra jobb, ha felhívja az ember a figyelmet. Az igaz, hogy ezúttal már nem lehet a rv-ről kamuzni, csak birtokokról, mert a rv-ről már nehéz kamu dumákat bárkivel elhitetni.

Re: nincs cím

#585620 rbbj11 Előzmény: #585617

13:53 nemértem (Kezdő fórumozó) Re: nincs cím Címzett: @Kiss Zoltán

Nem tudok megvenni szar 1000 nm a Dunakanyarban a gyerekemnek, holott az egész Dunántúl / meg még nem kevés/ dunakanyorustúl mindenestől a családomé volt, jó pár száz éve.

Re: nincs cím

#585617 nemértem Előzmény: #585613

A te nagy T, ha már Így képben vagy. Te idióta vagy tényleg?????? Írtam én, hogy dicső?????? IDÉZNÉD A KEDVEMÉRT?????????

Ennyit írtam , mint Szerinted dicsekvés : " Arra jó , hogy egy két rossz tulajdonságom vissza tudom származtatni. "

Ijesztő, rosszindulat és butaság karöltve.

Re: nincs cím

#585613 rbbj11 Előzmény: #585608

Egy: semmi köze a dicsekedéshez, ez egyszerűen kevéssé hihető.

Kettő: akiknek akkora volt, most is van bőven hatalma, földje (pl. Esterházyak, Habsburgok), és nem itt firkál egy tőzsdefórumon a dicső időkről.

Három: kb. képben vagyok a nemesi családok stílusával, és azzal is, hogy akik a legnagyobbak voltak, azok jelenlegi vagyontól függetlenül egészen más stílusban és egészen máshol írnak/beszélnek, mint te.

Re: nincs cím

#585610 nemértem Előzmény: #585587

Bajtársban a legjobb bablevest lehetett enni . / félig kocsma volt/

A második részét sajnos nem értem.

Re: nincs cím

#585608 nemértem Előzmény: #585594

Egy : soha nem volt ekkora birtokuk. Kettő : ha Neked ez dicsekvésnek tűnt, azzal megint elszomorítottál.

Re: nincs cím

#585602 rbbj11 Előzmény: #585597

Igaz :)))

Kedves nemértem, az már igaz, hogy te szofisztikáltabban adod elő mondandód, mint én, de ez nem kultúralizáltságunk vagy épp képzettségünk különbségéből ered, hanem abból, hogy én szeretek egyszerűen és tömören fogalmazni. Sajnos nincs másra időm, mert sokat kell dolgoznom a földeken, hogy uraságodnak beszolgáltathassam a tizedet. Vagy mostanában inkább háromnegyedet.