Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#566850 Zotya32 Előzmény: #566791

szépen megvették a végét, beálltam 1290-re, ha netán elszabadulna a pokol a következő 6 hétben, akkor a 140 db-omat tessenek majd hiánytalanul elvinni azon az áron. :)

Ha meg kell egy kis pénz, mert túlköltekezek, akkor majd bedobom, token nálam, szerencsére ott pont este kezdődik majd az itteni kereskedés, így néha majd rá tudok nézni, hogy merre is az arra. :)

Re: nincs cím

#566791 Kissherceg Előzmény: #566617

szép nap, csökkentgettem a pakkot, de hozott szépen.

szerk: Ha a kitörés marad, visszaveszem

Re: nincs cím

#566589 Zotya32 Előzmény: #566580

volt 70e ft-om, pénteken vettem Dax ts26-ot, tegnap eladtam, nem mertem tovább tartani, sajnos nem a "csúcson" mert nem voltam itthon, így "csak" 44e ft nyerő lett a 70e ft-ra... :)) ma vettem rábát nyitóban 140 db-ot, holnap elutazok, december 8-án leszek újra, de majd néha kintről is ránézek, de úgy éreztem, hogy itt biztonságban van és még kicsit gyarapodhat is... ha netán kéne még pénz, akkor ez pont kisegíthet. :)

Re: nincs cím

#566579 Zotya32 Előzmény: #566573

köszi, akkor Egon csak vágyik a kitörésre... :)

de gondolom a következő hetekben ez bekövetkezik, úgy érzem ebben nyugodtan hagyhatom a kevéske pénzt, és ha kell akkor nyerőben tudom eladni.

Re: nincs cím

#566556 Zotya32 Előzmény: #566352

Egon:

http://www.kbcequitas.hu/elemzes/l/aqBZIearjqDtwX7SEyiHMwCUgvjD2YFv/111241044/

van egy kis maradékom, ide betolhatom 6 hétre nyugodtan, nem?

"Napos:

Egy kis emelkedő háromszög - árbocszalag, azaz trenderősítő alakzat. A tegnapi nagyon negatív napon is emelkedni tudott a pozitív hír hatására. Következhet a felfelé kitörés !

Nagyon erős beszűkülés. A rés megerősített támasz."

Felfelé kitörés meddig viheti? 1000? 1100? vagy azért ennyire magasra nem?