Regisztráció Elfelejtett jelszó

ingatlan (ügynökök kíméljenek)

ok. akkor töröltem a mai…

#852473 Ibiza Előzmény: #852460

ok. akkor töröltem a mailcimet. Ha kell jelezd. összekötlek velük. Bécs és Graz játszik szerintem de főleg Bécs.

köszi, nem szeretnék sen…

#852460 Bendeguz Előzmény: #852453

köszi, nem szeretnék senkit leterhelni, egyelőre csak érdeklődöm :) Nagyvárosban van az ingatlan

Szia, nekem nincs. Van 2…

#852453 Ibiza Előzmény: #852379

Szia, nekem nincs. Van 2 tag akivel üzletelünk és mozognak ilyenben. Egyik az ingatlan fejlesztő a másik egy nemzetközi céget visz. xxx ha gondolod írd meg az ingatlan adatait rákérdezek. Kisvárosi szerintem nem játszik.

Hello! Nem tudom ki mely…

#852379 Bendeguz

Hello! Nem tudom ki melyik ingatlanos topicot olvassa, beírom inkább mindbe :)
Van valakinek tapasztalata osztrák ingatlan eladással?

Re: nincs cím

#842923 Ibiza Előzmény: #599640

:) ezek már mind elmentek.

A 32nm garázs van meg, jogilag rendezetlen volt a tulajdonlapja, amúgy is raktárnak használom. Kiderült annak a nevén sem volt akitől megvettem ráadásul haláleset volt és felszámolás. Ma már az ügyvéd sem ügyvéd. :) 3év alatt rendeződött, hamarosan eladható 12,8millió lesz.

Most tudok egy 92nm nagy portálos földszint utcafronti üzlethelyiséget 45millióért. könnyen kiadható.

Re: nincs cím

#599640 Ibiza Előzmény: #583016

Ibiza: 88nm!!utcai bejáratos hatalmas portálos új építésű 6.ker Rózsa utca Podmaniczkyhez közel 60nmalapterület + 28nm épített galériával (mármint szerkezeti födémes galéria,a galérián járólap) hatalmas alutokos portálokkal....nemes anyagokkal elkészítve fűtés a ház kazánjával..riasztó, inverteres hatalmas hűrő-fűtő klíma..

mögötte app32nm tároló/garázs..járólapos.. nagy ablakokkal oldalra nyíló garázsajtóval (kb 5 x 2,6m porta..de le van alacsonyítva amúgy 4m)(kb 1milka volt az ajtó..)

98nm üzlet 28millió a hátsó résszel egyben 33milka körül eladó..tuti bérlővel is..

ha kell van még plusz egy mélygarázs beálló+tároló hozzá 2+1milkáért.(500as merci volt benne) jól beállható jól védett (2-2 oszlop közé állsz be)

Re: nincs cím

#599639 Ibiza Előzmény: #541583

krepes-szilasliget 32,5millió közvetítő nélkül..csendes utca a közelben erdő szőlő és nagy mező, hatalmasakat lehet sétálni..kisebbség erre nyomelemekben sem.

láncház..a falak nem érnek össze.. kb 5éve épült..a bulin készült képek időpontja óta szép fák vannak a telken..

http://kepfeltoltes.hu/view/100607/DSC01729_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/100607/DSC01732_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

M3-asról egy egéruton gyorsan elérhető..

itt a tavasz emberek..te…

#599638 Ibiza

itt a tavasz emberek..tessék tessék..

törölve

#586123 Hathor Előzmény: #582953

Én 51nm-es tégla lakást 7.4ért adok első emeletit a Hallerban gázfűtéssel, szép házban.

Szerintem vevőt nem érdekli, hogy ha közvetítem neki. Sőtt!!

Kimondottan örülhet hogy másfél szobával nagyobbat ajánlok emeleten.

Ennyit a közvetítő nélküli dolgokról, lehet tulajtól drágábban venni.

Sosincsenek tisztában az árakkal a tulajdonosok, de Ők megoldják közvetítő nékül. sőt.. másfélszeres árukba már a közvetítő nem fér bele, ha balekot hoz a drága lakásra

Re: nincs cím

#583016 Ibiza Előzmény: #570112

98nm!!utcai bejáratos hatalmas portálos új építésű 6.ker Rózsa utca Podmaniczkyhez közel 60nmalapterület + 28nm épített galériával (mármint szerkezeti födémes galéria,a galérián járólap) hatalmas alutokos portálokkal....nemes anyagokkal elkészítve fűtés a ház kazánjával..riasztó, inverteres hatalmas hűrő-fűtő klíma..

mögötte app32nm tároló/garázs..járólapos.. nagy ablakokkal oldalra nyíló garázsajtóval (kb 5 x 2,6m porta..de le van alacsonyítva amúgy 4m)(kb 1milka volt az ajtó..)

98nm üzlet 28millió a hátsó résszel egyben 33milka körül eladó..tuti bérlővel is..

ha kell van még plusz egy mélygarázs beálló+tároló hozzá 2+1milkáért.(500as merci volt benne) jól beállható jól védett (2-2 oszlop közé állsz be)

IX.kerület Haller utca …

#582953 Ibiza

IX.kerület Haller utca

jó állapotú téglaházban, jó lakókkal, jó állapotú lakás 37nm2

tulajdonostól 7,4millió

ingatlanos cégek 8,2re tartották mostanában ki volt adva egy ismerősnek..nem árulták túlzottan..

Leszend nemsokára egy el…

#573900

Leszend nemsokára egy eladó ~65nm földszinti üzlet/iroda besorolású földszinti ingatlan Budapesten az Erőd utcában (nem messze a nagykőrúttól). Aki így nem ismerné, ez az az utca, amivel szemben található a most újra megnyilt és színházzá átalakuló Átrium mozi.

Az iroda TELJESEN szerkezetkészre van kipucolva (szó szerint, azaz nincs benne semmi, csak a csupasz falak) és egy százonpár éves KERTES házban (nem elírás), utcai és lépcsőházi bejárattal, részben utcára, részben kertre néző ablakokkal. A ház teljesen rendezett, részben már felújítótt (gáz+elektromosság) házban. Az irodában természetesen van víz+gáz+három fázis, épületben T és UPC mint netszolgáltató.

Az eladónak nem sürgős az eladás, mert ebben a formában az iroda enni gyakorlatilag nem kér, a közös költség gyakorlatilag pár ezer forint, egyszerűen csak nincs már rá szükség a megváltozott üzletpolitika miatt.

Ha valakit esetleg érdekel valami hasonló, akkor privátban tudok többet mondani - ingatlanos is árulja, szóval viszonteladás nem érdekes, de ha valaki gyorsban eladja, vagy elviszi, akkor játszhat akár egy 5% körüli jutalék is.

Re: nincs cím

#570112 Ibiza Előzmény: #544066

6.ker Rózsa utca Podmaniczkyhez közel 60nm + 28nm épített galériával (mármint szerkezeti födémes galéria,a galérián járólap) hatalmas alutokos portálokkal....nemes anyagokkal elkészítve fűtés a ház kazánjával..riasztó, inverteres hatalmas hűrő-fűtő klíma..

mögötte app32nm tároló/garázs..járólapos.. nagy ablakokkal oldalra nyíló garázsajtóval (kb 5 x 2,6m porta..de le van alacsonyítva amúgy 4m)(kb 1milka volt az ajtó..)

egyben 33milka körül eladó..tuti bérlővel is..

ha kell van még plusz egy mélygarázs beálló+tároló hozzá (500as merci volt benne) tároló 3milkáért..jól beállható jól védett (2-2 oszlop közé állsz be)

Re: nincs cím

#548089 Ibiza Előzmény: #544068

IX.kerület Haller utca

jó állapotú téglaházban, jó lakókkal, jó állapotú lakás 37nm2

tulajdonostól 7,4millió

ingatlanos cégek 8,2re tartották mostanában ki volt adva egy ismerősnek..nem árulták túlzottan..

Re: nincs cím

#544098 Ibiza Előzmény: #544070

annyira mint Hathornak..vagy te a gatyáidra..

az ingatlan az speciális terület..nagyon bele kell találni elvigyék..kevés a befektető amikor csak a jó vétel számít..

itt az a lényeg mindenki a saját- vagy ismerősének ingatlanát felteheti az ügynökök 2-8%-os "segítsége" nélkül.

te írtad miért nem a nem ár számít..nem jómód van..de emberek örökölnek eladnak telkeket nyaralókat legyen lakás a gyereknek.. vagy eladnak nagy házat mert rájönnek gyerekek úgy sem velük fognak lakni..stb stb.. 10milka alatt van kereslet ingatlanokra nyaralókra..

de a további offokat moderálom

Re: nincs cím

#544069 rbbj11 Előzmény: #544063

mondtam, hogy diáknak tökéletes. És valóban ma már olyan jómód van Mo-on, hogy csomóan meg is tehetik és meg is teszik, hogy előhúznak 7 milkát, azért, hogy ne kelljen albérletet fizetnie a gyereknek.

Re: nincs cím

#544068 Ibiza Előzmény: #542338

IX.kerület Haller utca

jó állapotú téglaházban, jó lakókkal, jó állapotú lakás 37nm2

tulajdonostól 7,4millió

ingatlanos cégek 8,2re tartották mostanában ki volt adva egy ismerősnek..nem árulták túlzottan..