Regisztráció Elfelejtett jelszó

quantumxxl

Re: nincs cím

#544310 balacy Előzmény: #517143

Anno én is így közelítettem meg a témát és le lettem b@szva, mint a pengős,aélac, hogy másnap (értsd hétfőre)) lehetett VOLNA 1,45 az EURUSD.... :)

Re: nincs cím

#542343 nemtoom Előzmény: #541249

Végül is: ha van egy kamu termék, ami megy , akkor fél-egy évig meg lehet kockáztatni a befektetést.

Re: nincs cím

#541249 Moneywheel Előzmény: #535616

Az az érzésem, hogy ha valaki kamu bef terméket talál ki azt kajálni fogják az emberek. A tisztességes cuccok nem kellenek.

Re: nincs cím

#535598 Peggy01 Előzmény: #535462

Nem hiszem, hogy annyiban hagyják. Még annak idején átmentek a facebookra, ott szervezkedtek. Részleteket én sem tudok. Én jóval az összeomlás előtt kivettem a pénzem, de a QXXL már 5 levelet küldött az általa szervezett pertársasággal kapcsolatban. Annak sem néznek utána, hogy ki érintett a dologban. Még egy utolsó bőrt szeretnének lehúzni arról, akiről lehet.

Re: nincs cím

#535462 Fornit Előzmény: #535454

A megkeresem és agyonverem / a gatyájukat is leperelem után belátták hogy ennyi...

Kédés:

#523068 Moneywheel

- Csak azt szeretném megtudni, hogy ha hasonló befektetési termék lenne amely mellesleg tisztességesen szabályozott felügyeleti keretek mellett működne vajon lenne - e érdeklődés?

- Vagy szerintetek az emberek csak az olyan befektetési termékeket kedvelik ahol nulla a felügyeleti szabályozás, nulla az átláthatóság?

Re: QuantumXXL perközösség

#519435 Shortosgyula Előzmény: #517170

"...és követeljük, hogy a lezárt eurusd poziciókat nyissák vissza 1,33-as bekerárral ahol zárták."

:))))

Re: nincs cím

#518919 slaydo Előzmény: #517297

ezt nagyon jól látod!

közben meg kapjuk a nevetséges leveleket, pertársaságokról.... egy cégtől, aki névvel még soha semmit nem írt alá... utólag nézve jó nagy marha voltam, hogy ebbe beszálltam... de azt kívánom soha nem veszítsek többet, mint ezzel a szarral tettem.

Akkor lehet, hogy ez az …

#517297 Szaki

Akkor lehet, hogy ez az ember csinál egy újabb céget, új névvel Gibraltáron és ott folytatja, ahol a Quantumnál abbahagyta. :(

Re: Tudjuk ki áll a cég mögött?

#517239 pruntyoke Előzmény: #517235

ahogy mondod..elérhetetlenek..

még a telefonszám sem él amit adtak a körlevelükben..

Tudjuk ki áll a cég mögött?

#517235 Szaki

Egyáltalán tudjuk ki áll a Quantum mögött?

Kinek a zsebébe vándorolt a pénz?

El lehet őt érni vagy teljesen sérthetetlen a hongkongi cége mögött?