Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#504626 KawaBazsy Előzmény: #504584

Azért ennek a fel meg lebeszélésnek a jelentőségét továbbra sem értem. Természetesen aki longol, az felfelé tolná, aki meg shortol, az lefelé. Van ebből is, meg abból is. Én elolvasok mindent, elolvasom az indoklást, s aztán magamban eldöntöm, h melyiknek hiszek jobban. Senki sem akkora marha - remélem - h egy ismeretlen nick vmilyen irányú véleménye miatt nyit pozíciót, kockáztatja a pénzét. Sok értékes véleményből már ki lehet alakítani egy álláspontot.. Sz'al engem annyira nem zavar, ha vki csak a hitét nyomja bele a papírba, legfeljebb átugrom, s megkeresem a hiteles véleményeket. Aki meg egy ilyen miatt bukik, az sztem meg is érdemli..

Re: nincs cím

#504624 KawaBazsy Előzmény: #504605

Épp írni akartam, h találkoztam melegítős emberrel is, de akkor neked is szmokingban kell jönnöd! :-)

Re: nincs cím

#504618 exmnbs1 Előzmény: #504614

pedig volt hasznos hozzászólás

spade írta

Donald Trump tündöklése és bukása jutott eszébe

Re: nincs cím

#504616 exmnbs1

amíg Kassai úr és Soós úr betoppan valamivel agyon ütik az időt)))))

megy ezerrel a ventillálás

volt egy csomó régi nick akik eltüntek pl kemma

Re: nincs cím

#504615 pepe01

Ez már szörnyű, ami itt folyik :D

Former kézfogása olyan, mint ha satuba nyúlnék. Ez nem elegáns :D

Szerintem méltatlan hozzátok ez a diskurzus.

Re: nincs cím

#504614 zeeh_ Előzmény: #504513

Majd 400 hozzászólást kellett átolvasnom, de a szófosások után egyetértek a megállapításoddal.

Re: nincs cím

#504613 Kissherceg

Ohh, akkor megkövetem formert, ha így volt. Ettől függetlenül fenntartom, hogy a rendkívül szakmai RFV beszélgetést lehetőleg máshol folytassa former.

Re: nincs cím

#504612 pepe01 Előzmény: #504609

Értem a mondandód lényegét, de fel nem foghatom miért jutott eszedbe kérdésed.

Re: nincs cím

#504609 exmnbs1 Előzmény: #504604

pepe, a helyzet az, hogy azok a tolvajrv-ek, amelyek nemigen tevékenykednek a pilótajátékon kívül lassabban jutnak ilyen helyzetbe

ugyanis ott bevétel lényegében nincs, úgyhogy nincs olyan sem hogy a vevő nem fizet

most hogy belevettél lett ilyen jó cég az E-star?

Re: nincs cím

#504607 Formerplayer Előzmény: #504597

ha én sérült vagyok, akkor neked már se kezed, se lábad....

Diplomatikusan? Tudod te mi az? Neked az albán-szenegáli vonalról lehetnek ilyen irányú tapasztalataid, annyira elegáns és nagyvonalú vagy...

Egyébként, hogy mi az érték, azt megint nem a bocifejedből kipattanó csillagocskák határozzák meg...azt döntsék el rajtunk kivülálló tényezők, a hozzád segítségért folyamodók, a véleményt kérők s a válaszreakciók..

A diplomatikusságod pedig bizonyítja a Rivotril-eset. Fogalmad sincs, miért hagytam, hogy ő fizessen, de gondolom majd megteszi helyettem, ha akarja. Ellenben te ebből vonsz lesz messzemenő következtetéseket bárki modorára vonatkozólag...Mert te ezt is tudod, nem csak a csártokhoz értesz, hűdenagyon...

mondom én, hogy sokra hivatott karrierdiplomata lesz belőled....

Re: nincs cím

#504605 pepe01 Előzmény: #504584

Egyre méltatlanabb az ilyen jellegű vita.

Egyébként is aki modoros társaságban nem eszik hagymát :d pláne dupla adagot :D

Lassan megismerlek titeket, most már a szokásos melegítőmbe fogok menni:D nem is értem miért hiszik gazdagék, hogy a gyapjú öltöny elegánsabb, mint az Adidas melegítő:D

Re: nincs cím

#504604 pepe01 Előzmény: #504592

Nem csak neked írom:

Bízom a cégben, mert ismerem a műszaki és technológiai hátterét egy ilyen vállalkozásnak és látom a jövőbeni lehetőségeket.

Látszólag itt kevés fórumosnak jut eszébe, hogy az éves EBITDA mögött emberek, gépek, technológiák vannak, nem csupán egy társasjáték gép által generált adatokkal. Az E-star nagyon jó irányba halad, remélhetőleg még a refinanszírozást is meg tudják oldani és akkor még szép jövő áll a cég előtt.