Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

vétel

#503371 Ricsi

Komolyan mondom, a mai hírek után nagyon elgondolkoztam azon, vegyek-e 2,2K-n. Most úgy érzem, nem fogok, csak ha alá megy, akkor teszek rá egy vételi stop-ot, amikor már 2K alatt van. Az onnan 10% lesz, az már csak nem egy gyors rángás lesz.

Ennyire semmibe venni az embereket, a könyvvizsgálókat, bárkit, én még nem láttam. Ha az én kis szaros kft-m így üzemelne, már óriási bírságokat fizetnék a könyvelési szabálytalanságok miatt. Lehet, erre is megy ki most már a játék, hátha az APEH felszámoltatja? Ez csak most jutott eszembe, még én sem hiszem el, de mást most nem tudok elképzelni.

Re: nincs cím

#503366 Arsene Lupin

Ezért a hozzászólásért képes volt regisztrálni? Itt se volt idáig, mitől idegesítette fel magát? A mosónői minősítést a főhülyítő osztogatja, forduljon hozzá.

Re: nincs cím

#503341 exmnbs1 Előzmény: #503335

higins azt írta pf-re hogy az erste a hírlevelében azt írta, hogy e-star célárat felülvizsgálja

Re: nincs cím

#503330 Arsene Lupin Előzmény: #503319

"de a hasonlatosságot nem nehéz felfedezni."

A teljes TA hasonlósági vizsgálatokon alapszik. A korábban tapasztaltakhoz hasonló emberi viselkedésből is fontos információk nyerhetők.

Re: nincs cím

#503319 Mosónő Előzmény: #503288

Legend81, bocs, de hol van itt az élvezkedés és a rosszindulatú feltételezés?

Soós szabin van, vagy nincs?

A KGY ma lett volna, vagy nem?

A cég szarban van-e vagy nincs?

A Bloomberg hülye vagy nem? A Bloomberg véleménye/hírei fontosak vagy nem?

Az meg hogy én mit tapasztaltam a kivitelezőnél és hogy ugyanezt látom az E-star-nál az az én dolgom, egyik helyen sem jártam jól, de a hasonlatosságot nem nehéz felfedezni.

csók neked!

Re: nincs cím

#503313 Arsene Lupin Előzmény: #503304

"1k árfolyamú részvénynél / nem lesz annyi/ még mindig milliárdos."

Egyelőre csődveszély fenyegeti a céget.

Re: nincs cím

#503310 Kiss Zoltán Előzmény: #503297

Na már a bloomberg is a céggel foglalkozik,negatív értelemben!!! Az álmoskönyvben ez nem sok jót jelent!!! ( 100 éve a" white star" 100 évvel később az e-star bukik?)

Re: nincs cím

#503305 hAliG Előzmény: #503258

Egyébként tényleg olyan, mintha már szándékosan csinálnák.. egyszer talán megtudjuk, hogy mi volt az egész mögött. Vigasztalni csak akkor fog, ha pl. most ~2000-nél visszaveszem a pakkomat és újra 10k lesz egy rv ára..

Re: nincs cím

#503304 Előzmény: #503301

A 'jómadár "ember., és mint ilyen, gyarló. 1k árfolyamú részvénynél / nem lesz annyi/ még mindig milliárdos.

Viszont másoknak a nyílt sebére sót szórni, az nem gyarlóság, hanem valami sokkal perverzebb dolog.

Re: nincs cím

#503302 birkanyiiroo Előzmény: #503258

"Kvázi olyan, mintha valaki egy konzisztens rendszerben elkezd hazudozni, annak nehéz dolga lesz, hogy a hazugságot konzisztens módon végig is vigye a rendszeren anélkül, hogy az a rendszeben ne okozzon inkonzisztenciát!"

Hát ez remek megfogalmazás! Ki is kopiztam. Sajna ez a rv immár távolról sem "kecsegtet" semmi jóval.

"Kiterjesztett" vesszőfutás.

http://www.kislexikon.hu/vesszofutas.html