Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#492206 Arsene Lupin Előzmény: #492197

Bizony, bizony. Hatalmas fegyver van a kezemben. A Google és én is mentettem. Én csak visszalőni fogok vele.

Szerintem nyugodjon le. Örüljön, hogy húzzák felfele az árfolyamot a spekik. Én elkezdenék sávosan billegtetni. Bárcsak az OTP-ben lennének ilyen napi rangek.

Re: nincs cím

#492203 exmnbs1

egy esetre sem emlékszem mikor a számok kijavultak az auditálás után

Re: nincs cím

#492201 Muskatli Előzmény: #492193

sztem volt előtte is átvilágítás.. ha nem, az ultra gáz lenne, de erre nem adok esélyt.

általánosságban a cégvásárlások a legkockázatosabb műveletek közé tartozik, pl sajnos sokszor hullhat ki csontváz utólag... de a lengyel rész azért elég jól megy a flash riportok alapján..

Re: nincs cím

#492196 Formerplayer Előzmény: #492184

Szerintem a jelzőket te is hanyagold...1 év múlva visszaolvasva már elég más lehet az optikája az itt és most elhangzottaknak...De a lényeg:

1. Nem. Nem ezt jelenti. Nem jelent csődöt. Azt jelenti, hogy a cég szinte sehogy vagy csak nagyon lassan, belső források mozgósításával tud nőni.

2. Már meglévő, pénzt fosó projekteket nem nehéz ma sem finanszíroztatni. Ráadásul nem csak magyar bankokban érdemes gondolkodni....

3. Egy 10%-os higitás a részvényesek nagy többségének nem oszt, nem szoroz ekkora esés után, illetve volatilitás mellett

Az IT tagok béremelése eltörpül a kirúgott vezetők sokszor több milliós havi fizetése mellett....

Úgy látom egyébként, hogy az OTP-brókernél már napok óta sült bolondok nyomogatják a buy gombot....Ja és ez kis eséllyel az OTP alap, ők máshol szoktak dolgoztatni...

1786 db vevő 3600-on! (4…

#492194 Muskatli

1786 db vevő 3600-on! (4 brókercég 5 ajánlata)

folytatásnak nem is olyan rossz!

már csak legyen egy szép zárás és elég is ennyi mára.. :)

Re: nincs cím

#492189 Formerplayer Előzmény: #492182

Már megint nem érzed, hogy a Lupinnénak nem a bamba marha a stílusbeli ellenpárja? A ph@szfej lúzerkibic illik hozzá...Szerintem ezzel ne fárasszuk egymást....

Re: nincs cím

#492184 rbbj11 Előzmény: #492172

megint megy a szédítés mindkét oldalról... Ez a hsz, amire most válaszolok, tartalmaz minden valóban lényegeset.

1. "a jelenlegi számok alapján a cégfinanszírozás megoldhatatlan". Ergo ha minden marad így, a cég csödbe megy.

2. "van projekt- és refinaszírozás..." Van. Csak meg kell szerezni, rádásul olyan áron, hogy a költségeit képes legyen kitermelni profitból a cég. Ezt senki nem tudja, összejön-e. Tehát ez KOCKÁZAT.

3. "tökét is lehet emelni". Így van. Fognak is, mert val.szeg. máshogy nem találnak elég olcsó forrást. Ez a jelenlegi részvényeseknek KOCKA.

Továbbá a vízfej leépítésröl annyit, hogy az IT-tagok béremelése elvitt x kirúgott ember teljes fizetését. Ezért is mondtam, h. nagyon rossz üzenet. Végtelenségig nem lehet bért csökkenteni, ez korlátos terület, pláne a cég finanszírozási ktg-ei mellett törpül el.

Summa summarum a jelenlegi részvényes, mikor tart ebböl papírt, akkor zsákba vesz kockázatot a négyzeten + csödveszélyt, mindezt azzal szembeállítva, hogy talán lesz olcsó forrás, és korlátozottan lehet még müködési ktg-et csökkenteni.

Na aki ilyen alapján ilyenbe fektet, az vérspeki (mint én), de örültség befektetésként kezelni, pláne megtakarításunk nagy részét ilyenbe tenni, hagyni. Az sült bolond, aki ilyet tesz.

Re: nincs cím

#492180 exmnbs1 Előzmény: #492172

Rábás ref hitel nincs

román projektek finanszírozása nincs, így a tervezett EBITDA sincs

vevő sincs a felesleges cégelemekre

drasztikusan csökkenthető igazgatási költség?

"színvonalas" könyvelés máris

Re: nincs cím

#492179 exmnbs1 Előzmény: #492172

Rábás ref hitel nincs

román projektek finanszírozása nincs, így a tervezett EBITDA sincs

vevő sincs a felesleges cégelemekre

drasztikusan csökkenthető igazgatási költség?

"színvonalas" könyvelés máris

Re: nincs cím

#492175 Formerplayer Előzmény: #492171

Te jó Isten...Ezt a dumát 10 éve hallottam utoljára kezdő, de magukat rendkívül jól informáltnak tartó brókerektől: "Azért vesznek, hogy adni tudjanak"..Hosszú idő után először megnevettettél...

A formálloggika szerint akkor eddig meg azért nyomták le, hogy venni tudjanak olcsón.....

Bakker, Lupinné, szerintem rád fér egy kis pihenő.....Azért tudsz te ennél többet is, szerintem....