Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#491972 hAliG Előzmény: #491967

Jé egy rajongóm!

Olvasod az írásaimat? :)

Megtisztelő, hogy engem idézel! ("van erő")

Amúgy meg "szeretjük" az ilyen "megalapozott" beírásokat, hogy előbb lesz 2000, meg 1200 lesz stb.

Re: nincs cím

#491961 Arsene Lupin Előzmény: #491928

Fundamentálisan semmi sem változott. A chart továbbra is az ereszkedő csatornában van.

Amúgy pedig telnek a napok és a hitel sehol.

Re: nincs cím

#491943 rbbj11 Előzmény: #491936

nem változott semmi fundásan és a véleményem se a kockázatokról, de izgatott leszek, ha bejön az elképzelésem és megindul a chart rajzolás a nekem megfelelő irányba. :)

Egyébként eddig kísértetiesen hasonlít az FSLR spekulációmra. Azt is megvettem, azonnal esett 25%-ot, majd további kb. 10-15-t, majd elkezdett ugyanilyet rajzolni. Még a forgalom is u.így ment arányaiban, u.úgy a begyorsuló végső szakaszt sajna nem hagytam ki. Még a pakkok arányai is u.azok, hihetetlen.

Már csak az kell teljesüljön, ami FSLR-nél: az a mélypontról majdnem kereken duplázott. Ha csak 5000-ig megy, itt azzal is beérem. :)

Re: nincs cím

#491936 rbbj11 Előzmény: #491920

inkább keg-ben és nutexben látom azokat a spekákat. Itt túl nagyok ahhoz a vételi pakkok egy darabban

Mellesleg hosszú idő után megerősített fordulós gyertyaformáció van. Ha ezt hetes képen is kialakítja, akkor okkal jönnek majd a nagy spekik is. Addig tuti elkerülik. De utána ide tódulnak rába-ból, egis-ből és mindenhonnan, ahogy az a hegymenetben 12k-ig is volt.

Ugyanis ha ez napi 2-3%-okat megy, akkor jobban fog kinézni a chart, mint bármelyik részvényé a BET-en.

Persze a TA egy dolog.

Re: nincs cím

#491928 Formerplayer Előzmény: #491921

A chart 2 napja sem mutatott semmit szerinted...Azóta mentünk 15%-ot.....

Végül is nem duplázódtunk ennyi idő alatt, az egyszer szent. De szerintem kiveri a szemed a változás, csak szereted játszani az Antikrisztust....

Egyébként az OTP-brokinál viszonylag limitált a fotex-spekik száma. De te tudod....

Re: nincs cím

#491921 Arsene Lupin Előzmény: #491918

Ez fekete humor volt.

Természetesen tartom a kicsavarás-elméletet. Hitelnek nyoma sincs. A chart mutatná előre.

Re: nincs cím

#491920 Arsene Lupin Előzmény: #491915

Még mindig a csökkenő csatornában van. Ez nem bennfentes könyvkivétel. Fél órán át 4 forintnyira állt egymással szemben pár darabos vételi és eladói ajánlat. Szerintem száműzött Fotex spekák jelentek meg itt. Az biztos, hogy élénkséget hoztak.

Re: nincs cím

#491910 Arsene Lupin Előzmény: #491904

Nem baj az ha hívő. Csak ne zaklasson, mint a jehovista öregasszonyok.

Amúgy a cég bejárata fölé ki kellene írni, mint a temetőben: Feltámadunk.