Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #491920

inkább keg-ben és nutexben látom azokat a spekákat. Itt túl nagyok ahhoz a vételi pakkok egy darabban

Mellesleg hosszú idő után megerősített fordulós gyertyaformáció van. Ha ezt hetes képen is kialakítja, akkor okkal jönnek majd a nagy spekik is. Addig tuti elkerülik. De utána ide tódulnak rába-ból, egis-ből és mindenhonnan, ahogy az a hegymenetben 12k-ig is volt.

Ugyanis ha ez napi 2-3%-okat megy, akkor jobban fog kinézni a chart, mint bármelyik részvényé a BET-en.

Persze a TA egy dolog.