Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Száguldás 17k-ig

#490396 Primo Előzmény: #490340

Ezt már hallottam:

De ennek most vége,komoly erők mozdultak meg, hogy ennek a sztorinak ne legyen csúnya vége....Aki nem tőkeáttételes, most már tényleg üljön rá a kezére... S kérje számon, hogy április végén hol leszünk a mostani árhoz képest...

Számonkéréssel nem megyek semmire.

Re: Száguldás 17k-ig

#490382 Arsene Lupin Előzmény: #490340

"Mosónő Lupinnénak pedig annyit: véget ért a destruktív ph@szfejek kora."

A mosónő novemberben 7000 körül nézett rá a papírra és szólt, hogy sz*r van a palacsintában. Nyilván a destrukcióm miatt esett 3000-ig.

"Ha lejjebb, én soha többet nem írok ide.Ülhetik a tort a mosónők...."

Marhára nem érdekel, hogy ír-e ide.

Re: Száguldás 17k-ig

#490378 Formerplayer Előzmény: #490376

Viszont ez lehet 3000 környékén jobb befektetés lenne, mint egy "holmi" 25-30%-os éves EBITDA-növekedéssel kecsegtető erdélyi beruházás...

Persze csak akkor, ha, ha már Erdélyre is megvan a pénz.Én nem tudom...

így az árfolyam-emelkedést meg hetes távon nem garantálja semmi...pláne ha az egekbe magasztalt mérnökúr szaré'-hugyé adja.....

Persze egyszer lesz egy nála nagyobb kaliber, aki megeszi reggelire a maradék hugyos pakkját

Re: Száguldás 17k-ig

#490376 Muskatli Előzmény: #490340

huhh, végre egy határozott bevállalás!!!

ez így hosszú hétvége előtt kellett.

egy dolgot viszont nem értek, miért lenne jó most átkötnie a cégnek a hatit promptra, elégetve egy csomó casht??

ezt nem vágom... hiszen ha maradna a hati és tényleg emelkedne az árfolyam, akkor ömlene vissza a cash a céghez.

Re: pf is megírta

#490375 Formerplayer

Ezt a "komolytalanná teszi"-t most nem értem igazán...

Lehet, hogy komolytalan az 1 milliárdos készpénzállomány, de akkor ki fog itt likvidálni?

Megfejtéseket a tuttimegmondomlupinne@kicsavaras.hu mailcímre kérném...

Re: pf is megírta

#490358 taresz Előzmény: #490355

Legyen úgy, én nem bánom, de én azért még türelmeskedem egy kicsit. Az eddig is jól hozott, vagyis legalább nem vitt, de ezt Te is elismerted.

Re: pf is megírta

#490355 Formerplayer Előzmény: #490351

Vége...Erről szól az április végi vállalásom....

Ez kicsit, több,Taresz. ,mint"lelki vigasz"....

Re: pf is megírta

#490353 Bendeguz Előzmény: #490348

ez a szar, hogy nem tudom mi van. egyik oldalról a pokol, másik oldalról a mennyország körvonalazódik.