Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Száguldás 17k-ig

Formerplayer Előzmény: #490329

Ezzel most mellélőttél....

Kérnék egy meglepődés-jelet, ha véletlenül mégis történik valami a következő 1 hónapban...

Kedves szektatársak!

Kérnék egy kis türelmet a helyzetelemzés elkészítésére,gyakorlatilag a héten 3.5 percem volt tőzsdét nézni, de a 4 napos hétvége kivételes alkalom lesz egy kis levegővételre.Remélem senki sem érzi személyes sértésnek, hogy nem válaszoltam a privátokra,nem tűntem el, jön az updated version,igérem.

Mosónő Lupinnénak pedig annyit: véget ért a destruktív ph@szfejek kora. Attól, hogy azt állítod, azért lesz 20 fok a hét végén, mert kinyitottad a nappali ablakát, s tőled áramlott ki a meleg, s igazából mindenki hülye,aki nem figyelt a szavaidra, hogy márciusban ablakot nyitsz, s árasztod az akolbűz mellett az akolmeleget is, még nem válasz arra, mitől lesz 35 fok júliusban....

Semmi olyan nem zajlik és zajlott a cégnél, amit te valaha is vizionáltál. Se kicsavarás, se átb@szás...Mindössze egy fondorlatos, és véleményem szerint szándékos(ebben vannak olyanok, akivel nem értünk egyet) felső vezetői hibás döntés-sorozat--elkúrt manager kiválasztással-- aminek az ÖSSZES részvényes issza a levét...

De ennek most vége,komoly erők mozdultak meg, hogy ennek a sztorinak ne legyen csúnya vége....Aki nem tőkeáttételes, most már tényleg üljön rá a kezére... S kérje számon, hogy április végén hol leszünk a mostani árhoz képest...

Ha lejjebb, én soha többet nem írok ide.Ülhetik a tort a mosónők....

Én bevállaltam...és te, mosónő?

p.s.:egyébként a mosónő a stílusra vonatkozik és nem a mondanivalóra....a becsületes kétkezi melósok a szememben mindig többet értek, mint akik a nevükben és az "érdekükben" eljártak az elmúlt 100 évben. Tudom, a javunkat akarjátok most is...de én nem adom...