Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489061 Muskatli Előzmény: #489058

remény az mindig van, azt ne vedd el tőlem... :)

de azért mégis jobb lett volna ha nincs remény, mert akkor már rég eldobtam volna a ****....

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489058 Bendeguz Előzmény: #489052

Sok emberrel már-már baráti viszony alakult ki, ezért írtam. De persze egyéni játék, ez tény. A flash report meg tök mindegy jó lesz-e, 3 hét volt hideg a télből, a többi veszteség. Ha majd az 50 napos fölé kanyarodik, vagy egyáltalán visszamászik a csökkenő csatornába, akkor van remény bármire is.

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489054 Muskatli Előzmény: #489045

én még mindenképpen megvárom a havi flash riportot, ha az szar lesz, akkor dobom én is. de sztem jó lesz és abban még bízom, mint utolsó szalmaszálban..

meg a 3000-es szintben, h megtartja a jóisten.

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489053 Grizzly Géza Előzmény: #489038

Én megértelek,ezzel álmodtam már a melóhelyen:) meg itthon is. Neked legalább leesett a kő a szívedről. Feleztem otp vel is,de az 1 hónap alatt nyerőbe fordult "2400---1232",most ez mikor lesz 6000? Addig még kaphatok 7 infarktust és 13 agyvérzést,szétbaszhatok 4 monitort és 6 laptopot....

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489038 Bendeguz Előzmény: #489029

Hosszas gyötrődés, átalvatlan éjszakák, bűntudat, szégyen, megalázottság, kifosztottság, csalódás, gyűlölet és harag után eladtam a pakkomat, majdnem 300 darabot. Kerek 60%-ot néztem ahogy olvadt a kis összespórolt tőkém, veszekedtem optimistaként a realistákkal, kerestem az értelmet a szemétdomb árnyékában. Ezennel visszatérek a kezdeti elveimhez és elraktározom a drágán megszerzett tapasztalatokat agyam legmélyebb bugyraiban. Az se érdekel, ha tipikus palimadara voltam a tőzsdepszichónak és most fog fordulni. Amíg nem látok megoldást a korábban felsorolt millió fundás problémára, addig csak technikai jelleggel fogok belenyúlni. Elnézést kérek mindenkitől, akinek csalódást okoztam. :(

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489037 macika Előzmény: #489029

ahogy esik úgy jelenek meg a spekák

régiek meg vagy stoppolnak, vagy higítanak

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489029 zeeh_ Előzmény: #489025

Épp tegnap írtam az egyik topictársnak, hogy nekem meg nagyon deja vu érzésem van itt a néhai tolvajmédia (231 -> 50-es) közel ötödölése kapcsán. Topic hangulat kísértetiesen hasonlít, nem lehet már olyan messze a fordulat szvsz.

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489025 Zotya32 Előzmény: #489017

én nem kívánom senkinek a nyolcadolást, tizedelést, csak nekem, mint phylaxiában kifosztott embernek, feltűnő a hasonlóság... de ez cég annyiban különbözik a tp-féle bűnbandától, hogy itt dolgoznak, meg nagypályások vannak, szóval könnyen fordulhat itt a hangulat, ha az érdekek úgy kívánják.. de egyelőre számomra felfedezhető a hasonlóság, és ez nem cinizmus.

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489020 hAliG Előzmény: #489013

Közben érik a 3000Ft-os nyitó... (f..z kivan)

Úgy néz ki, hogy a trenderősítő háromszög bejönni látszik.

2600 környékén érdemes vételeket eszközölni swingre. Onnan talán már pattanni fog egyet.

Re: E-STAR (heti) elemzés

#489017 rbbj11 Előzmény: #489009

ez nem igy szokott lenni. Épp az a lényege, hogy nem megy vissza oda, ahonnan jött, és így elátlagolva több évre kijön a valójában minden eszköztől megszokott évi 5-13%-os növekedés. 2000 körül lesz a vége.

Aki meg állandóan Tp-t emleget és phyl szindrómára céloz, az cinikus. A cinizmus a félelem és a tudatlanság elegye, amely arrogáns viselkedésben nyilvánul meg. De a cinikusok legnagyobb veszélye, h. előadásmódjuk hatásossága miatt megfertőznek másokat, és elhitetik sokszor egy jó befektetésről, h. az rossz.