Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#488932 matgab Előzmény: #488925

de, az alapszabály szerint igen. Viszont törvény csak az 5%-ról van, és ha vki az alapszabályt szegi meg az nem büntethető, max ha a cég részvénymegfeleltetést kérne, akkor talán nem szavazhatna, de még ebben sem vagyok abszolút biztos!

Még az állam sem jelentette be hogy ők hány %-kal rendelkeznek, nemhogy a kisebb pár százalékot birtokló alapok...

Meg ugye ott van az a 100e részvény tulajdonosa is, akik 4k-n vettek és szintén nem jelentettek -noha SCs gondolom azt azért tudta, hogy kinek adja el a pakkját...

Meg azt is írtam anno, hogy ez a 100e db , ha nem kerül bejelentésre, akkor ezek egymást überelve fogják kidobálni 4k alatt, mert sztem valami adósságot egyenlíthettek ki velük azzal, hogy piaci ár alatt vehettek.

És akkor az lenne még szebb, hogy ha kiderülne, hogy az a bizonyos felhúzás 4k-ról 5k-ra az is csak nekik volt a VIP kiszálló és vhogy a mi pénzünkkel húzták oda is az árfolyamot...

Ezt mind el tudom már képzelni a cégről. Életben maradásért küzd, akár saját ksibefektetőivel szemben is!

Re: nincs cím

#488930 hAliG Előzmény: #488921

Tuti, hogy nem csak kisbüfik szórják.

Biztosan van itt néhány nagy játékos is. Kérdés, hogy olyanok, akik adják a részvényeiket és elbúcsúznak tőle örökre, vagy olyan játékosok, akik pl. 10.000db-al megöntik -10-15%-ra aztán a közben kiszállóktól újra begyűjtik a pakkot, majd azzal ismét meglocsolják...

Facebookon az egyik hozzászólásában a cég utalt olyasmire/ilyesmire, hogy a zakóban nem ők irányítanak.

Re: nincs cím

#488925 Grizzly Géza Előzmény: #488921

És ezekről nem kéne büfizni valamit? Nem 1% változás után kell bejelenteni az új pakk méretét? Mintha lett vna vmi ilyesmi egy gyülin.

Re: nincs cím

#488923 Grizzly Géza Előzmény: #488920

Talán még a kaméleontekintetű sem olyan szamár hogy kecsegtető legyen neki medvepiacon kiszórni. Na,kész állatkert :)

Re: nincs cím

#488922 Grizzly Géza Előzmény: #488919

Na ja,utilico mennyit vett,kb 130.000db-ot? Megvan még nekik? Lassan tudnak venni belőle egy söralátétet. Azon bevallhatják az adójukat...:)

Re: nincs cím

#488921 matgab Előzmény: #488918

nem vagyok biztos benne, hogy csak kisbüfik szórják ezerrel. Az ilyen masszív esés hullám ami itt az elmúlt 1 évben történik, az jellemzően nem csak kisbüfiket szokott jelenteni.

Ráadásul az esés inkább délutánonként jellemző, azaz mondjuk egy délelőtti meeting utáni döntés következményeként... Tipikus volt a gyj utáni 4k-ról beöntés. kijött a gyj, másnap elemzés, harmadnap délelőtt meeting, délután öntés..

Re: nincs cím

#488919 matgab Előzmény: #488912

Ha -és nem remélve- ismét kettessel kezdődne az árfolyam, vagy mondjuk úgy, hogy 10 EUR alá menne, akkor ott megint sok befektetőnél pattanhat el a cérna...

El tudom azt is képzelni, hogy lesz olyan nagyobb külföldi befektető, aki azt mondja, hogy ez a pakkméret már nem az amit kezelni érdemes és kidobja az egészet a francba...

Ez már perverzió, hogy most is ezt a részvényt nézem, amikor már nincs is nekem, de hiába, úgy összenőttem vele az elmúlt 3 évben...

Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy a hosszú hétvége előtt hova teszik az árát!

Re: nincs cím

#488918 Grizzly Géza

Lehet hogy én számolok rosszul,de több mint 1M db rv van "kis" büfiknél és nem néztem vissza,de 2-300e db-os forgalommal eshetett a felére kb,amiből biztos volt visszavétel is, átkötések,stb(hatit nem számítva) talán ex pontosabban tudja,de a lényeg az,hogy nem sokan vannak pluszban és ahogy szakad el a cérna egyéni okokból a büfiknél úgy dobják be sorban--ez mind az eladói oldalt erősíti+pánik+kilátások=remény kategória---vevőin pedig vagy jól informáltak vagy amatőr szerencsevadászok vannak,akik 15% újabb bukó után szintén az eladói oldalt erősítik. Tököm tudja,majleszvalami,olyan még sohase volt hogy sehogyse lett volna...

Re: nincs cím

#488915 Zotya32 Előzmény: #488909

Phyl szindróma. Vacak a cég, de mi van ha javul, ha pattan?? Páran átéltük már és nyolcadoltunk...

Re: nincs cím

#488910 macika

ez nem tolvaj rv, hanem csibész

és ahogy egyre lejjebb ereszkedik, úgy jönnek be a spekulánsok, mint méh a mézre

de azok nem befektetők, hanem csak spekik, és amíg meg nem jelenik 1-2 nagyobb vevő addig a spekiké a terep

Re: nincs cím

#488909 sokkerdes

Én már dobnám az egészet, de a párom meg attól tart, ha most realizáljuk a bukót, utána tuti pattan felfelé. De így meg meddig bukunk? Tudom, ezt már rég me kellett volna lépni... Persze utólag könnyű okosnak lenni.

Annyira kéne valami jó jöjjön.... Vagy ez csak a remény?

Re: nincs cím

#488898 macika

te mennyit szórtál be más kisbefektető nyakára?

he?

Re: nincs cím

#488889 KawaBazsy Előzmény: #488867

Yess, 5 literest hozz, hadd lubickoljon! :-) Bár ahogy ismerem, miközben locsolnád is szürcsölne belőle.. :-)))

Re: nincs cím

#488888 macika Előzmény: #488884

ma is

új lokális alj

új aljzárási nap

ez inkább recsegtető mint kecsegtető ))

Re: nincs cím

#488884 pepe01 Előzmény: #488876

Egyedül azért szurkolok, hogy Ricsi célára ne érjen be. Vérciki lenne , ha bejönne :D

Nem szeretném, ha még1szer kikerekedne a szemem. 2200-nál már fájóan kecsegtető lenne a papír.