Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: törölve

#488689 Grizzly Géza Előzmény: #488680

Próbálnak óvatosan tömni,de valaki nem bír ülni a kezén és öntöget. Így meg vevő nem nagyon lesz. Minek,ha olcsóbb is lesz akár napokon(órákon) belül?

Re: törölve

#488684 holnor Előzmény: #488658

mivel még a korábbi projektek finanszírozása sincs megoldva (ld. Románia, EETEK lezárás), ezért újakra egyelőre nm gondolnék. majd ha a fentiekre meglesz a pénz, v eladnak ezt-azt a jelenlegi portfólióból.

nem véletlenül jelentették be, h a kisebb projektek felé mozdulnak el: ezekhez kisebb forrás szükséges.

Re: törölve

#488682 Sumerologo Előzmény: #488680

Hmmm, továbbra is eladások uralják ma a mezőnyt. Pedig 3200-nál is belecsíptem. Lehet. hogy tényleg eljön a 2000-es szint.

(A Richterről meg lemaradtam 36k-nál, várom hátha még visszajön.)

Re: törölve

#488666 hAliG Előzmény: #488658

Projekteket biztosan nem fognak fakasztani 1-2 héten belül, jó ha a mostaniakat tudják rendben működtetni és ami folyamatban van vagy lehetne, azokat rendezni.

A finanszírozással kapcsolatban talán van esély, hogy 1-2 héten belül megoldják, de inkább fél éves távlatban látnék rá nagyobb esélyt. 50%-ot.

Ha nem sikerül akkor jöhetnek a vészforgatókönyvek.

Re: törölve

#488662 sokkerdes Előzmény: #488658

Bárcsak úgy lenne... Azt gondolom ennyi trutyi után már kell jönnie valami jónak. (lehet, hogy nem is gondolom, hanem remélem...) Felettünk is kisüthetne már a nap.

Re: törölve

#488658 Bendeguz Előzmény: #488647

Mekkora esélyt láttok rá, hogy titokban megoldják a finanszírozást és újabb projekteket fakasztanak 1-2 héten belül? 10-20%? Az új igazgatóság talán dolgozni is fog, nem a tutiba ültek be, hanem vállalták a szar ellapátolását.

Re: törölve

#488647 exmnbs1 Előzmény: #488642

". A vállalat emiatt elesett a beruházási profittól, és a rendszerek hatékonyságnövekedésének jótékony hatásaitól is, ami a harmadik negyedévben jelentős profit warning közzétételére sarkallta a vezetést."

ESCO cég((((((((((((((8

Re: nincs cím

#488640 zeeh_ Előzmény: #488553

Ugye csak viccelsz?

Tolvajmédiában minden beadványt lesöpörtek az asztalról. Több emberről tudok, akik beadták velem együtt, tényekkel, számokkal, adatokkal alátámasztva. Plusz mellékelve pár cikket, ahol szintén leírták a tilalmi időszakban történt kitárazást.

Kőművesek gyülekezete, falazásban már van gyakorlatuk.

Ha tényleg a munkájukat végeznék akkor a "szemétkosárban" lévő papírok vezérei már rég a sitten rohadnának. Normális országokban legalábbis így lenne, de ez ugye Mutyisztán...

Re: törölve

#488595 taresz Előzmény: #488588

Ha Soós vissza akarja szerezni a cégben a tulajdoni hányadát a piacról???? "HA!!!!!!"

Erre mondjuk csak 5% esélyt látok. (Nem közvetlen)

Re: törölve

#488591 hAliG Előzmény: #488588

Tessék, közben 10db-al megint lekötve.

Ebben a szar helyzetben pár db-al is tudnak "operálni".

Na léptem, nem is nézem ezt a fos szenvedést.

Re: törölve

#488588 hAliG Előzmény: #488578

Számomra az is nagyon fura, hogy a cég nem adja ki a februári számokat, amellyel talán javíthatnának az árfolyamon, holott már biztosan tudják ezeket a számokat. Vagy mégsem? :)

Olyan, mintha hallgatólagos beleegyezéssel hagynák azt, hogy valaki(k) szétverjék az árfolyamot.

Re: törölve

#488578 hAliG Előzmény: #488564

A baj továbbra is az, hogy akik az utóbbi hetekben benyelték a nagyobb pakkokat, azoknak nem érdekük, hogy támasszanak ezen a szinten és ebből következhet, hogy még várható "dobálás".

Talán még shortolják is néhányan.. Látszik, hogy mindig lekötik vissza, amint pár Ft-ot emelkedne.

Re: nincs cím

#488577 Bendeguz Előzmény: #488572

Pont tegnap láttam Kassait, határeset volt, hogy ne essek neki. De nem tettem, ahogy a kapafogú Drazsét se csaptam meg. Rohadt egy béketűrő ember vagyok.